تماس تصویری با اسکایپ


این روزها که بسیاری از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی از کار افتاده اند می توانیم از نرم افزار اسکایپ برای تماس تصویری استفاده کنیم، در این مقاله به معرفی این نرم افزار قدیمی و محبوب می پردازیم، با ما همراه باشید.

قبل از هر کاری باید این نرم افزار را دانلود و نصب کنید که نحوه نصب و دانلود آن را به شما آموزش می دهیم.

از آنجایی که اسکایپ یکی از نرم افزارهای رایگان است، می توانید آن را به راحتی نصب کنید، اما اگر در حین نصب با مشکلی مواجه شدید، می توانید با کارشناسان کامپیوتر تماس بگیرید و راهنمایی کنند. برای ارتباط با ما کافی است با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور تماس بگیرید و یا در صورت تمایل با میز کمک همراه ما می توانید با شماره ۰۲۱۷۱۲۹ تماس بگیرید.

گوشی را بلند کنید

چرا تماس تصویری در اسکایپ؟

هنگامی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرد، همه ما در روابط خود احساس محدودیت کردیم و تماس ویدیویی پاسخگو شد. با استفاده از تماس تصویری توانستیم دوباره با دوستان و آشنایان خود ارتباط برقرار کنیم. تماس تصویری به ما کمک می کند تا به نوعی طرف مقابل را ببینیم و بیایید با هم صحبت کنیم و بسیاری از افراد کلاس های آنلاین دارند که باید با استفاده از تماس های تصویری گروهی در کلاس های خود حضور داشته باشند که اسکایپ این شرایط را ارائه کرده است تا علاوه بر یک بار -one calls in Skype، می توانید تماس برقرار کنید در این آموزش، ما مراحل انجام این کار را شرح داده ایم: تماس گروهی Skype

بنابراین چه به دنبال یک جلسه آنلاین باشید و چه به دنبال تماس ویدیویی با کیفیت بالا، اسکایپ می تواند یکی از بهترین راه حل ها برای شما باشد.

شما به راحتی می توانید این برنامه را نصب کرده و به صورت رایگان با دوستان خود تماس برقرار کنید، البته تماس رایگان مربوط به تماس های محلی است و اگر قصد برقراری تماس با خارج از کشور را دارید باید هزینه ای پرداخت کنیم.

نحوه برقراری تماس تصویری در اسکایپ

لازم است ابتدا نرم افزار را دانلود و نصب کنید. در آموزش نصب اسکایپ هم روش نصب و هم لینک دانلود آخرین نسخه اسکایپ را برای شما آموزش داده ایم. پس از دانلود اسکایپ، اگر از قبل یک حساب کاربری اسکایپ دارید، می توانید از آن استفاده کنید. وارد شوید، اما اگر حساب کاربری ندارید، باید با استفاده از ایمیل یا شماره تلفن همراه یک حساب کاربری اسکایپ بسازید (بهتر است خودتان را با شماره موبایل ایجاد کنید) و سپس لیست مخاطبین خود را پیدا کنید.

از بین مخاطبین وارد شده در برنامه اسکایپ نام فرد مورد نظر را پیدا کنید سپس چت فرد مورد نظر را باز کنید همانطور که مشاهده می کنید می توانید آیکون دوربین را در بالای صفحه مشاهده کنید روی این آیکون کلیک کنید یا اگر شما از ویندوز اسکایپ استفاده می کنید، روی دوربین کلیک کنید تا ویدیوی تماس برقرار کنید.

تماس تصویری اسکایپ برقرار کنید

همچنین برای تماس گروهی می‌توانید ابتدا یک گروه ایجاد کنید و افرادی را که می‌خواهید در تماس کنفرانسی حضور داشته باشند را اضافه کنید، سپس روی نماد دوربین کلیک کرده و تماس گروهی برقرار کنید، البته در واتس‌اپ لینکی در تماس گروهی وجود دارد. در پاراگراف های بالا مراحل کار را در قالب تصاویر توضیح داده ایم که می توانید از مقاله فوق کمک بگیرید.

چرا اسکایپ قطع می شود؟

دلایل مختلفی می تواند منجر به قطع تماس اسکایپ شود که یکی از دلایل آن عدم ثبات اینترنت یا به عبارتی اینترنت ضعیف است و دلیل دیگر استفاده از نرم افزار IP-Change است. فیلتر نیست، بنابراین نیازی به اتصال به هیچ یک از برنامه های تغییر IP ندارید، بنابراین برنامه مورد نیاز را قطع کنید و بلافاصله از برنامه خارج شوید و دوباره وارد برنامه شوید و تماس برقرار کنید، مطمئن شوید که شخص مقابل شما نیز دارای اینترنت پایدار و از برنامه های در حال تغییر. از هیچ IP استفاده نمی شود تا بتوانید تماس پایداری داشته باشید.

مشکلات اسکایپ

هر چه برنامه پیشرفته تر باشد، مشکلات برنامه بیشتر می شود، این واقعیت است که ما با مشکلات زیادی در این برنامه مواجه هستیم نه به دلیل خوب نبودن این برنامه، بلکه به دلیل وجود تعداد زیادی از کاربرانی که از این برنامه استفاده می کنند و خطاهایی وجود دارد. همچنین همیشه این اتفاق می‌افتد، و ما در میز راهنمایی همیشه تماس‌های زیادی از کاربران در مورد مسائل مختلف اسکایپ دریافت می‌کنیم، اعم از اینکه میکروفون اسکایپ کار نمی‌کند، دوربین Skype که عکس را وارونه نشان می‌دهد یا نرم‌افزار Skype. آنها باز نمی شوند یا با خطای ۱۶۰۳ در اسکایپ برای ویندوز مواجه می شوند.

در مقاله ای با عنوان مشکلات اسکایپ ما همه این مسائل را بررسی کرده ایم و راه حل های قابل اجرا برای شما نوشته ایم، می توانید از این مقاله برای حل مشکلات خود استفاده کنید: مشکلات اسکایپ

همچنین اگر با مشکلی مواجه شدید که به تنهایی قادر به حل آن نیستید، بدانید که کارشناسان کمک کامپیوتر همیشه در کنار شما هستند و ما تنها با یک تماس تلفنی مشکلات شما را حل خواهیم کرد. مشکلات از طریق تلفن ثابت مخابرات به شماره ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰.

کمک کامپیوتر

نتیجه

در این مقاله با اسکایپ آشنا شدید و متوجه شدید که می توانید از این نرم افزار برای برقراری تماس تصویری یا تماس کنفرانسی استفاده کنید. همانطور که گفته شد این برنامه رایگان است و هیچ محدودیتی در استفاده از آن ندارد. اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخ شما را ارسال کنیم.