تماس‌های صوتی گروهی واتس‌اپ اکنون از حداکثر ۳۲ نفر پشتیبانی می‌کند


واتس‌اپ اخیرا محدودیت تماس صوتی گروهی را همراه با اعلام ویژگی جدید Communities افزایش داده است. اکنون به طور رسمی امکان افزودن ۳۲ کاربر را در تماس صوتی گروهی در اندروید و iOS منتشر کرده است. همچنین، غول پیام رسان متعلق به متا همچنین یک رابط کاربری تماس گروهی کاملاً جدید با ویژگی‌هایی مانند برجسته کردن بلندگو، شکل موج و موارد دیگر اضافه کرده است.

واتس‌اپ اکنون امکان تماس صوتی گروهی ۳۲ نفره را فراهم می‌کند

واتس اپ راه اندازی تماس صوتی گروهی جدید ۳۲ نفره به همراه رابط کاربری جدید با آخرین آپدیت اندروید و iOS را آغاز کرده است. در اندروید، کاربران باید نسخه ۲.۲۲.۹.۷۳ واتس‌اپ را آپدیت کنند و کاربران iOS برای دسترسی به ویژگی‌های جدید باید نسخه ۲۲.۸.۸۰ را دریافت کنند. گزارش تغییرات App Store همچنین به طراحی‌های به‌روز شده برای حباب‌های پیام‌صوتی همراه با سایر پیشرفت‌های کوچک اشاره می‌کند.

با به‌روزرسانی، کاربران می‌توانند حداکثر ۳۲ شرکت‌کننده را در یک تماس گروهی برای برنامه ریزی یک دورهمی بزرگ یا برگزاری یک جلسه اداری مهم اضافه کنند. برای کمک به کاربران در مدیریت تماس گروهی عظیم، واتس‌اپ همچنین رابط کاربری تماس گروهی را با بلوک‌های مربع شکل برای هر شرکت‌کننده با نام، تصویر نمایه و انیمیشن شکل موج به‌روزرسانی کرده است.

هنگامی که کاربران صحبت می‌کنند، شبکه آنها به همراه انیمیشن شکل موج، مشابه تیم‌های مایکروسافت، برجسته می‌شود. برای دیگرانی که صحبت نمی‌کنند، شبکه‌های آنها بدون برجسته‌سازی و شکل موج صاف باقی می‌ماند. علاوه بر این، کاربرانی که میکروفون‌های خود را بی‌صدا می‌کنند، با نماد میکروفون بی‌صدا نمایش داده می‌شوند.

با استفاده از این ویژگی، واتس‌اپ قصد دارد ویژگی Communities خود را تقویت کند که به کاربران امکان می‌دهد چت‌های گروهی خود را بهتر سازماندهی و مدیریت کنند. این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک ویژگی نظرسنجی بسیار خوب برای گروه‌ها است تا تجربه چت گروهی را برای کاربران بهبود بخشد، که به زودی نیز به طور گسترده ارائه خواهد شد.

این ویژگی به عنوان یک ارتقاء اساسی به محدودیت تماس صوتی گروهی قبلی از ۸ نفر ارائه شده است. در سال ۲۰۲۰، این شرکت محدودیت کاربران در تماس صوتی گروهی را به ۸ نفر دو برابر کرد. سال گذشته، شاهد بودیم که واتس‌اپ این قابلیت را برای کاربران اضافه کرد تا به تماس‌های گروهی در حال پیشرفت بپیوندند. بنابراین، نظر شما در مورد این ویژگی‌های تماس گروهی جدید در واتس‌اپ چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید و منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در دانوتک در مورد ویژگی‌های آتی واتس‌اپ باشید.