تلگرام پریمیوم هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است


تلگرام در حال کار بر روی یک طرح اشتراک ممتاز برای کاربران خود با استیکرهای انحصاری، نمادهای برنامه های سفارشی و موارد دیگر مانند اسنپ چت و واتس اپ است. دیدیم که پلتفرم پیام‌رسان طرح اشتراک پریمیوم خود را در اوایل ماه گذشته در نسخه بتا منتشر کرد. اکنون تلگرام شروع به ارائه طرح پریمیوم خود به تمامی کاربران کرده است. این در حالی است که اکنون تلگرام از مرز ۷۰۰ میلیون کاربر گذشته است.

اشتراک تلگرام پریمیوم هم اکنون در دسترس است!

اشتراک جدید Telegram Premium دارای ویژگی ها و عملکردهای منحصر به فردی برای اعضای مختلف است که پتانسیل کامل پلت فرم پیام رسانی را باز می کند.

طرح تلگرام پریمیوم ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد که در دسترس کاربران رایگان نیست. این شامل ویژگی‌هایی مانند آپلود ۴ گیگابایتی، نشانک‌های برتر، نمادهای برنامه، تصاویر نمایه متحرک و موارد دیگر است. همچنین امکان اتصال حداکثر ۴ اکانت تلگرام در هر اپلیکیشن، پین کردن ۱۰ چت به منوی اصلی، رزرو حداکثر ۲۰ لینک t.me و ذخیره حداکثر ۴۰۰ گیف مورد علاقه و حداکثر ۱۰ استیکر مورد علاقه وجود دارد.

جدای از این موارد، کاربران تلگرام پریمیوم نیز می توانند بیوگرافی طولانی تری برای پروفایل خود بنویسند و به آن لینک اضافه کنند. آنها همچنین از دانلودهای سریعتر، پشتیبانی ویدیوی نمایه، تبدیل صدا به متن و موارد دیگر لذت خواهند برد. علاوه بر این، هیچ تبلیغاتی وجود نخواهد داشت.

تلگرام علاوه بر افزودن یک پلن پریمیوم برای کاربران، چندین ویژگی جدید را نیز با آخرین آپدیت برای کاربران رایگان خود اضافه کرده و نسخه اپلیکیشن را به iOS 8.8 افزایش داده است. این شامل پیشرفت‌های ربات، انیمیشن‌های جدید هنگام اشتراک‌گذاری فایل‌های بزرگ، پشتیبانی از نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز ProMotion و رفع اشکال جزئی است. کاربران Android پیش‌نمایش چت بهتر، دانلود خودکار رسانه‌ها و موارد دیگر را دریافت می‌کنند. کاربران رایگان همچنان از ویژگی های جدید و همچنین سایر ویژگی های حساب خود لذت خواهند برد. با این حال، اگر کسی هستید که از تلگرام به عنوان یک پلتفرم پیام‌رسانی استفاده می‌کنید، اشتراک پرمیوم آن می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

اکنون که به قیمت رسیده است، تلگرام طرح پریمیوم خود را به صورت ماهانه ارائه می کند. در ایران، کاربران برای دسترسی به امکانات و مزایای پرمیوم تلگرام باید ماهانه ۱۵۰ هزار تومان (حدود ۵ دلار) بپردازند. اگر طرح ممتاز را در برنامه تلگرام دستگاه خود نمی بینید، آن را از پلی استور یا اپ استور به روز کنید. بنابراین، نظر شما در مورد تلگرام پریمیوم چیست؟ لطفاً نظر خود را در مورد آن با ما در میان بگذارید.