تلگرام واکنش های بی پایان، وضعیت ایموجی و موارد دیگر را ارائه می دهد


اپلیکیشن پیام رسان تلگرام آپدیت جدیدی دریافت کرده است که تعدادی قابلیت جدید را به کاربران اضافه می کند. این لیست شامل واکنش‌های بی‌نهایت، وضعیت ایموجی، بهبود فرآیند ورود و غیره است.

قابلیت های جدید برای تلگرام معرفی شد

اول از همه، برنامه تلگرام امکان دسترسی به بازخوردهای بی پایان را فراهم می کند، حتی آنهایی که قبلاً در دسترس کاربران پریمیوم بودند. برای این کار، پنل تعامل اصلاح شده است. اکنون قابل ارتقا است و شامل پر استفاده ترین ایموجی ها می شود.

کاربران ممتاز می‌توانند از میان گزینه‌های بی‌پایانی برای ایجاد ایموجی سفارشی خود انتخاب کنند. علاوه بر این، کاربر اکنون می تواند با سه ایموجی در هر پیام پاسخ دهد.

یکی دیگر از ویژگی های Emoji Statuses است که برای کاربران Premium است. این امکان را به کاربران می دهد تا برای نشان دادن حال و هوای خود، ایموجی های متحرک را در کنار نام خود قرار دهند. این جایگزین نشان Premium خواهد شد. هر یک از هفت مورد استاندارد یا هر ایموجی را می توان برای این انتخاب کرد.

تلگرام همچنین لینک های نام کاربری جدید را با فرمت username.t.me اعلام کرد. این اجازه می دهد تا کاربران به راحتی پروفایل های خود را با برجسته کردن نام خود به اشتراک بگذارند. ورود به سیستم نیز آسان است زیرا کاربران اکنون کدهای ورود را از طریق ایمیل یا زمانی که با Apple ID یا Google ID خود وارد سیستم می شوند دریافت می کنند. روند ورود به سیستم در iOS اکنون شامل یک رابط کاربری و انیمیشن جدید است.

اکنون تلگرام به کاربران اندرویدی این امکان را می دهد که برای مدیریت بهتر دانلودها در قسمت دانلودها اولویت بندی کنند. این را می توان با فشار دادن و نگه داشتن دانلود، فشار دادن آن و تنظیم مجدد ترتیب انجام داد. همچنین انیمیشن های جدیدی برای باز کردن، بستن و تغییر رسانه در اندروید وجود خواهد داشت. علاوه بر این، افرادی که از اندروید ۱۳ استفاده می‌کنند، می‌توانند یک آیکون برنامه جدید تلگرام با تم Material You دریافت کنند، درست مانند آیکون WhatsApp در حال آزمایش.

به روز رسانی جدید اکنون در سراسر جهان در دسترس است. با دریافت آپدیت جدید تلگرام، نظرات خود را در قسمت نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این مقاله اشاره می کند