تلویزیون هوشمند ۳۲ اینچی سامسونگ جدید معرفی شد


سامسونگ تلویزیون T4380 Smart HD جدید مقرون به صرفه را راه اندازی کرد. این تلویزیون دارای فناوری PurColor، پشتیبانی از HDR و غیره است. نگاهی به قیمت، ویژگی ها و جزئیات بیشتر بیندازید.

مشخصات و ویژگی های تلویزیون سامسونگ T4380

تلویزیون سامسونگ T4380 دارای صفحه نمایش ۳۲ اینچی اچ دی با فناوری PurColor برای بازتولید رنگ بهتر و تجربه تماشای بهتر است. همچنین از فناوری HDR پشتیبانی می کند. اگرچه حاشیه ها نازک هستند، اما تلویزیون بدون حاشیه کامل نیست. این نمایشگر از ویژگی هایی مانند Ultra Clean View و Contrast Enhancer برای بهبود جلوه های بصری پشتیبانی می کند.

این تلویزیون دارای حالت PC برای مشاهده لپ تاپ و دسترسی به اسناد Excel و Word از فضای ابری است. یک حالت بازی، یک حالت فیلم و یک پخش کننده موسیقی برای تبدیل تلویزیون شما به یک سیستم موسیقی مجازی وجود دارد. موجود در سه رنگ.

تلویزیون هوشمند HD مجهز به تلویزیون جدید سامسونگ تی وی پلاس برای دسترسی به محتوا و کانال های تلویزیونی آنلاین است. یک راهنمای محتوا برای انتخاب آسان محتوا برای تماشا و دسترسی به برنامه های رسانه های اجتماعی وجود دارد.

گزینه های اتصال شامل دو پورت HDMI، یک پورت USB، وای فای دایرکت و غیره است. این سیستم عامل تایزن را اجرا می کند و همچنین می تواند دسترسی از راه دور را فعال کند. تلویزیون سامسونگ T4380 دارای واحد بلندگوی ۲۰ واتی است و از Dolby Digital Plus پشتیبانی می کند.

قیمت و در دسترس بودن

قیمت تلویزیون Samsung T4380 Smart HD از طریق وب سایت سامسونگ ۱۵۴۹۰ روپیه است. البته مشخص نیست وارد بازار ایران می شود یا خیر.

به این مقاله اشاره می کند