تقویت اقتصاد دیجیتال عامل توسعه کسب و کار در کشور است


مدیرعامل بانک ایران زمین، تقویت اقتصاد دیجیتال کشور را عامل اصلی توسعه کسب و کار در کشور دانست.

به گزارش «فارسی خودرو»، عبدالمجید پورت سعید در این باره گفت: کلید ارائه خدمات بانکداری دیجیتال سال ها پیش در این بانک زده شد. با تشکیل تیم های تخصصی از شرکای فعال در بانک و برگزاری جلسات متعدد در این زمینه و همچنین سفر به کشورهای متخصص در ارائه خدمات بانکداری دیجیتال و بررسی عملکرد آنها، توانستیم نیازهای مشتریان را ارزیابی کرده و خدماتی را ارائه دهیم که مناسب آنها

وی افزود: در عصری که شرکت ها در سراسر جهان بدون هیچ خط و مرزی فعالیت می کنند، ما به عنوان یک موسسه مالی تمام تلاش خود را برای حمایت از این کسب و کار که فعال ترین در این حوزه جوانان محسوب می شود، انجام داده ایم. قدم برداریم.”

مدیرعامل بانک ایران زمین خاطرنشان کرد: با راه اندازی اولین بانک جدید واقعی کشور که با همکاری شرکت های وب و این بانک ایجاد شده است، جامعه بزرگی از استارت آپ ها می توانند در مکانی امن سرمایه گذاری و فعالیت کنند. محیط با سهولت

پورت سعید در خصوص نیوبانک گفت: بانک ایران زمین نیوبانک اولین بانک واقعی کشور خواهد بود. زیرا در تعریف این سرویس می توان گفت که بانک ایران زمین بستری را برای مشتریان شرکتی مانند وب سایت ها فراهم کرده است تا بتوانند خدمات مورد نیاز خود را در این زمینه دریافت کنند. صرف ارائه خدمات بانکی که همه مشتریان در طول روز از آن استفاده می کنند، تعریف کاملی از یک بانک جدید نیست.

مدیرعامل بانک ایران زمین در پایان فعالیت اقتصادی امروز را مبتنی بر شبکه های مجازی عنوان کرد و افزود: کسب و کار در حال تغییر و تبدیل شدن به فضای دیجیتال است. در نتیجه اقتصاد امروز یک اقتصاد دیجیتالی است که به شرکت ها اجازه می دهد از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط مستقیمی بین بانک ها و مشتریان برقرار کنند و این مزیت مثبتی برای هر دو طرف برای فعالیت در محیطی متفاوت و جذاب خواهد بود. در جهت توسعه اقتصادی و شکوفایی بیشتر کشور گام برداریم.