تغذیه بر روی اعداد – Raina Dawn Lutzاگر برچسبی در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، می توانید به سادگی در زمان گرسنگی غذا بخورید و در زمان سیری غذا را کنار بگذارید. اگر ساختار نداشته باشد ، ترسناک به نظر می رسد ، باور کنید 100 برابر بهتر از محدودیت ، احساس گناه و سرقت انرژی از رژیم غذایی است. گاهی اوقات مردم از آزادی زندگی بدون رژیم می ترسند زیرا به خود اعتماد ندارند که مشروب نخورند و وحشی نشوند. وقتی به بدن خود گوش می دهید ، شما به احتمال زیاد نه (و اگر چنین است ، به رژیم غذایی سالم برمی گردید زیرا احساس بهتری نسبت به خماری دارد ، نه به این دلیل که از رژیم غذایی صدمه دیده اید.) همچنین ممکن است زمانی که بی اندازه هستید ، آنچه در رژیم غذایی خود نیاز دارید را احساس کنید (آیا خوردن احساسی است؟ آیا من فقط به کربوهیدراتهای نشاسته ای بیشتری احتیاج دارم و به همین دلیل من هوس شکر می کنم؟ و غیره..) در نهایت این احساس آزادی را خواهید داشت ، اما در ابتدا بدون کمی ناراحتی. رژیم های زنجیره ای را کنار بگذارید ، حتی اگر زمان بیشتری از آنچه می خواهید طول بکشد ، و این احساس آزادی می تواند برای شما باشد. زندگی شما را عوض خواهد کرد. فقط پس از کار سخت روشن می شود. ارزشش را دارد.

به خاطر عشق خوب در جهان ، دیوانگی را متوقف کنید و به جمع نقاط و نمودارها و نمودارها و برنامه های ردیابی و درصدها و قسمتهای شمارش و اعداد و نگرانی و قضاوت و تجزیه غذا بروید. در عوض ، ما آزادی را در عمل ساده خوردن غذای با کیفیت می یابیم.

شما می توان زنجیره را بشکن شما می توان رژیم را متوقف کنید فقط باید متعهد شدن برای متوقف کردن. من می دانم که این اطلاعات جدیدی برای اکثر مردم است که به سختی اجرا می شود و مدتی طول می کشد تا بفهمیم صنعت رژیم و پزشکان چه نیم قرن است که در جامعه نقش بسته اند. من میفهمم. آنها ده ها سال است که بازاریابی می کنند [Listen: Why We Stand Against Typical Fear-Based Marketing] این به ما می گوید که چرا ما به اندازه کافی خوب نیستیم ، مادران و مادربزرگ های ما آنچه را که در سفر انتخاب کردیم انجام می دادند و روندها ، کتابها و دوستان نیز همین کار را می کنند. چگونه نمی توانیم؟ شما باید از خیلی چیزها جدا شوید.

ولی تو قادر به انجامش هستی.

و اگر بعد از خواندن همه اینها – هنوز س questionsال دارید که آیا ارزش سرو یا غذا خوردن را دارد ، روی نسبت درشت مغذی ها و شمارش کالری تمرکز کنید ، پاسخ منفی است. این کار را زیاد پیچیده نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید