تعهد به مسائل ایمنی و زیبایی از ویژگی های محصولات بهمن است


رضوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان به برخی از مزیت های محصولات بهمن اشاره کرد و گفت: محصولات گروه بهمن دارای امتیاز ارزشی بوده و رعایت مسائل حفاظتی و استانداردهای پیشگیرانه از ویژگی های بارز این محصولات است.

به گزارش پرشین خودرو، امیر مرتضوی در بازدید از غرفه گروه بهمن در نمایشگاه خودرو مشهد با بیان این مطلب با یادآوری اینکه ذائقه و انتظارات مصرف کنندگان خودرو تغییر کرده است، گفت: شهروندان علاوه بر قیمت مناسب، انتظار جذابیت را نیز دارند. محصولات بهمن را ببینید.

وی در خصوص ویژگی های محصولات بهمن گفت: محصولات گروه بهمن از نظر تکنولوژی و طراحی مدرن هستند. ما در صنعت به این ابتکارات و نوآوری ها نیاز داریم.

مرتضوی در این خصوص تاکید کرد: معتقدم روش تولید صنعتی باید تغییر کند و مطابق با سلیقه مصرف کننده امروز باشد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی با اشاره به تلاش بهمن برای نوسازی محصولات خود افزود: در بازدید از اتوبوس ها و مینی بوس های بهمن از برخی از این اقدامات مطلع شدم. به نظر من استفاده از شارژر در وسایل نقلیه عمومی ابتکار ارزشمندی است که اجرایی شده است.

وی در این خصوص با اشاره به فناوری های امنیتی برخی از محصولات بهمن گفت: نصب سنسورهای شتاب و موانع در تراکتورها ایمنی خودرو را افزایش می دهد که حائز اهمیت است.

مرتضوی بر اهمیت زیبایی در طراحی خودرو تاکید کرد و گفت: مصرف کننده امروزی به ظاهر خودرو اهمیت می دهد. خودرو باید طوری طراحی شود که راننده و سرنشینان بتوانند آرامش داشته باشند.

ما می خواهیم ایمنی خودروها را افزایش دهیم
سردار محمد کاظم تقوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه خودرو مشهد در بشاچ گفت: می خواهیم ایمنی خودروها را افزایش دهیم. ایمنی در ابعاد مختلف اعم از حوادث یا جرایم مربوط به قطعات دغدغه ماست. ما از پیشرفت در این زمینه خرسندیم.

وی خاطرنشان کرد: پلیس از هر اقدامی که منجر به حفظ جان مردم شود حمایت می کند. امیدواریم علاوه بر افزایش ایمنی خودروها، جاده ها استاندارد شود تا در عین حال شاهد کاهش آسیب ها باشیم.

گروه بهمن جدیدترین محصولات خود را در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد ارائه کرد. این گروه با ارائه محصولات بهمن موتور، سبا موتور، بهمن دیزل، ایران دوشاخ و اسنا در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حضور یافت.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد از ۱۸ تا ۲۱ شهریور ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار شد. دیگنیتی پرستیژ، احترام، توانمندسازی کاشنده و ۴۶۰ محصول در مشهد رونمایی شد.