تسهیل رفت و آمد بازدیدکنندگان و دسترسی راحت به نمایشگاه خودرو تهران


مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب وعده داد:

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب از تسهیل رفت و آمد بازدیدکنندگان و دسترسی راحت به چهارمین نمایشگاه خودرو تهران خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، عباس تقدسی نژاد مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، با اعلام این خبر اظهار داشت: تردد و موضوع رفاهی یکی از مشکلاتی که بود که طی سال های گذشته مطرح شده بود و با توجه به هماهنگی انجام شده با سازمان اتوبوس رانی قرار است که انتقال بازدیدکنندگان از دو ایستگاه شاهد و حرم امام خمینی (ره) به نمایشگاه و بالعکس فراهم شود. از طرفی علاقه مندان برای دسترسی به این نمایشگاه می توانند از ایستگاه مترو اختصاصی شهر آفتاب استفاده کنند.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب ادامه داد: چهارمین نمایشگاه خودرو تهران می تواند جدیدترین دستاوردهای خودروسازان و شرکت های فعال در این حوزه را به نمایش بگذارد و در واقع تلاش شده تا اشتباهات گذشته در نحوه برگزاری این رویداد به بهترین شکل ممکن برطرف شود و با استفاده بهینه از سایت نمایشگاهی شهر آفتاب، فضاهای تفریحی برای بازدیدکنندگان مانند برنامه ریزی برای دریفت فراهم شده است.

براساس این گزارش، هدف از برگزاری این نمایشگاه در سایت شهر آفتاب کاهش ترافیک بوده زیرا در حال حاضر نمایشگاه نفت در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است و براساس اطلاعات به دست آمده تمامی خیابان های منتهی به سئول با ترافیک شدید مواجه است.

بازدید از چهارمین نمایشگاه خودرو تهران برای عموم رایگان خواهد بود و علاقه مندان می توانند از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه جاری به مدت چهار روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۸ عصر از این رویداد بازدید کنند.