تست شتاب سریع ترین خودروی برقی تولید داخل + فیلم


کارمان موتور که از ماه ها قبل و پس از در اختیار گرفتن پلت فرم جک G4 از JAC با نام PS1 پروژه برقی سازی این خودرو را با مپنا آغاز کرده بود، از تست شتاب این خودرو خبر داد.

به گزارش پارچین خودرو، معاون تولید شرکت کرمان موتور در حاشیه نشست هم اندیشی با مراکز علمی کشور در خصوص پروژه های جدید این شرکت با اشاره به برنامه ریزی برای توسعه سبد محصولات در این شرکت. : خودروی انحصاری با همکاری شرکت رایت اروپایی به شرکت کارمان موتور ارائه شد. شرکت کارمان موتور با ورود به مرحله بومی سازی پلتفرم، محصول انحصاری خود را با همکاری استودیوهای مطرح ایتالیایی و بر اساس پلتفرم انحصاری کارمان موتور به نام پلتفرم PS1 توسعه داد. پروژه خودرویی جدید بر اساس پلتفرم انحصاری کارمان موتور به نام PS1 با وجود تمام مشکلات و محدودیت ها در سال ۱۴۰۰ و با حضور مشاوران و طراحان ایتالیایی به بازار عرضه شد و شرکت تغییراتی در نسخه جدید این خودرو ایجاد کرد که باعث جذابیت بیشتر خودرو از نظر جلوه های بصری شد.این تغییرات در نمای جلو و عقب و گروه چراغ ها قابل توجه است. در کنار تغییرات ظاهری، امکان نصب نیروهای محرکه مختلف و حتی تولید نسخه الکتریکی بر اساس این محصول وجود دارد.

علیرغم این توضیح که برنامه های کارمان موتور را توصیف می کند، هم اکنون نسخه ویدیویی تست شتاب این خودرو را تماشا می کنیم که در ۷.۶۰ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر از صفر می رسد.

در هر صورت با توجه به حرکت خودروسازان بزرگ به سمت برقی شدن خودروها، خودروسازان ایرانی نیز به سمت توسعه محصولات برقی حرکت کردند و حتی امروز نیز به طور قطع می توان گفت که کرمان موتور و ایران خودرو از پیشتازان این امر هستند. رشته. بخش.

در ادامه ویدیوی ارسال شده از تست شتاب خودروی برقی در کرمان موتور را مشاهده می کنید: