تثبیت کیفیت محصولات ایران خودرو در زمینه موتور و گیربکس


مدت ها بود که ادعاهایی مبنی بر پیشرفت در موضوعات مختلف به دلیل اینکه برای عموم مردم مشخص نبود، با شک و تردید نگاه می شد، اما بر اساس شواهد موجود، ایران خودرو توانست با تصمیم گیری برای خرید خودروهای جدید، کیفیت محصولات این شرکت را افزایش دهد. .

به گزارش خبرنگار پارچین خودرو، صلاحیت علم و دانش در کشور ما پاشنه آشیل شده است تا جایی که افکار عمومی از ابتدا تا انتها با بدگمانی به روند تولید علم می نگرند.

اگرچه این دیدگاه به طور کلی در جامعه حاکم بوده است، اما در صنایع مختلف و شرکت های صنعتی، آثار این شبهات همچنان در ادعای تحولات مختلف پابرجاست.

به عنوان مثال صنعت خودرو تا به امروز دستاوردهای زیادی داشته است اما این دستاوردها هرگز نمی تواند منجر به تولید محصولی شود که مصرف کننده از کیفیت خودروی خریداری شده رضایت کامل داشته باشد. اینجاست که خریداران با دیدن مشکلات به همه ادعاهای مطرح شده شک می کنند و آنها را فقط اخبار جعلی می دانند.

با وجود این شرایط گروه صنعتی ایران خودرو در سال جاری اقدامات زیادی را برای ارتقای کیفیت خودرو به ویژه در زمینه موتور و گیربکس انجام داده و سعی کرده این اقدامات را برای خریداران ملموس کند.

یکی از پروژه های مهم در این زمینه اجرای فاز اول طرح شیفت ویژه کیفیت و خدمات در حوزه موتور و گیربکس محصولات ایران خودرو از ابتدای تیرماه سال جاری بود.

طراحی ویژه در زمینه محصولات موتور و گیربکس را باید حاصل برنامه ریزی و اجرای ۲۷۲ پروژه مهم کیفی و تحقق طرح تولید گذر مستقیم دانست که در نهایت می تواند رضایت مشتریان را برای این خودروساز افزایش دهد.

مطمئناً در شرایطی که کشور قرار دارد، مشتریان افزایش کیفیت محصولات موجود را بهتر از معرفی محصول جدید می دانند و ایران خودرو نیز با درک این مشکل متعهد به انجام این وظیفه شده است.

اگرچه در طول پروژه افزایش کیفیت محصولات ایران خودرو، پروژه های مختلفی مانند RERA نیز در حال اجراست، اما ایران خودرو تلاش مضاعفی برای افزایش کیفیت محصولات این شرکت انجام می دهد.

ریرا به عنوان محصولی که بدون کپی برداری و با تلاش طراحان ایران خودرو به پایان رسیده است، نه تنها محصولی جدید بلکه نمادی از آنچه می توانیم در گروه صنعتی ایران خودرو انجام دهیم، نشان می دهد که اگر تمایلی وجود داشته باشد، انجام خواهد شد. پشتیبانی جامع، صنعت. خودرو همچنان می تواند موتور اقتصاد کشور باشد.

رونمایی از کراس اوور رایرا نمادی از توانایی خودروهای جدید ایرانی در انجام کارهایی است که می تواند افکار عمومی را در کل صنعت خودرو تغییر دهد.

بر اساس این طرح، عدم وجود مشکل مبدأ موتور و گیربکس خودروهای تارا دستی و تارا اتوماتیک که از ابتدای تیرماه به مشتریان تحویل داده شده است، به مدت شش ماه یا ۱۰۰۰۰ کیلومتر تضمین می شود و در صورت خودروهای مشمول این طرح به دلیل ایرادات احتمالی کیفی در سیستم موتور و گیربکس به شبکه خدمات پس از فروش در زمان و مسافت تعیین شده مراجعه کرده و از پکیج های جبرانی ویژه بهره مند خواهند شد.

این قسمت از طرح ارتقای کیفی که از ابتدای ماه اجرا شده نیز مهم ترین قسمت آن است چرا که به گفته وی ایران خودرو آنقدر به محصولات خود اطمینان دارد که چنین گارانتی با خودرو ارائه می دهد.

اگرچه این گارانتی در صنعت خودروسازی در دنیا متداول است، اما اخذ چنین گارانتی از ایران خودرو چیزی فراتر از آرامش خاطر مشتریان است، اما پیام جدیدی را به افکار عمومی جامعه ابلاغ می کند. پیامی با تاکید بر افزایش کیفیت محصولات ایران خودرو.

این تضمین همان چیزی است که مردم برای بازگرداندن اعتماد به صنعت خودرو به آن نیاز دارند.

ایران خودرو با ارائه این گارانتی نشان داده است که مهم ترین خواسته های مشتریان را درک کرده و نگاه ویژه ای به تحقیق و توسعه محصولات جدید دارد.

افزایش کیفیت محصولات تولیدی که در دو سال گذشته به دلایل مختلف با افت شدید مواجه شده اند و معرفی محصولات جدید؛ این مسیری است که از یک خودروساز واقعی انتظار دارید.