تاریخ رونمایی DeLorean EV از DMC با تصویر تیزر جدید – Geek Review تایید شد


تصویر تیزر DMC DeLorean EV
DMC

در اوایل سال جاری، DeLorean Motor تایید کرد که خودروی معروف DeLorean به دلیل آن شهرت دارد بازگشت به آینده به عنوان یک خودروی الکتریکی باز می گردد. اکنون نگاهی دوباره به خودروی الکتریکی خیره‌کننده داریم و تأیید می‌کنیم که همه چیز در ۱۸ آوریل فاش خواهد شد.

“DeLorean EVolved” یک خودروی لوکس تمام الکتریکی با درهای بال مرغان دریایی، چندین تن قدرت و ظاهری کاملاً جدید از خودروی نمادین خواهد بود. در ماه فوریه، تیزرهای اولیه اعلام کردند که در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد و نمونه کاملی از DeLorean EV در ۲۱ آگوست در Pebble Beach نمایش داده خواهد شد. طرفداران می توانند این خودرو را در قسمت پارک مفهومی ببینند.

با این حال، امروز DMC اعلام کرد که در حال جابجایی است و به طور رسمی از خودروی کاملاً جدید DeLorean EV در ۱۸ آوریل رونمایی خواهد کرد. در حالی که بیانیه مطبوعاتی می گوید که این “تاریخ افشا” است، یک پست توییتر می گوید که خودرو در ۱۸th “در کانون توجه قرار گرفت”.

در حال حاضر، ما از نام رسمی این خودرو مطمئن نیستیم. در یک بیانیه مطبوعاتی، DeLorean Motor اعلام کرد که قصد دارد نام رسمی خودروی الکتریکی را برای هجدهم به اشتراک بگذارد. اصلی بازگشت به آینده این خودرو هنوز هم نام پیش تولید خود را تا به امروز، DMC-12 می نامند. ما شک داریم که شرکت از آن به عنوان الهام بخش استفاده کند، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد.

DMC به EV به عنوان یک مفهوم اشاره کرده و توضیح داده است که مدلی که اواخر این ماه در Pebble Peach نشان داده شد یک نمونه اولیه است. بنابراین، اگر این وسیله نقلیه به تولید برسد و تبدیل به چیزی شود که ما واقعاً می‌توانیم آن را بخریم، مانند Cybertruck، پیش از عرضه اجتناب‌ناپذیر آن در سال ۲۰۲۳ یا بعد از آن، شاهد تغییرات زیادی باشیم.

در هر صورت، در ۱۸ آوریل، DMC DeLorean رسما به عنوان یک خودروی لوکس آینده نگر وارد خواهد شد. با توجه به اینکه این خودروی برقی باکیفیت خواهد بود، این احساس را داریم که می‌تواند به راحتی از ۰ تا ۸۸ مایل در ساعت برود. در حال حاضر، می توانید اطلاعات بیشتری در وب سایت Delorean کسب کنید.