تاریخ اکران «احترام، کرامت و اعتبار» مشخص شد


مدیرعامل گروه بهمن با اشاره به اینکه برخی مشکلات باعث تاخیر در تحقق بخشی از برنامه های این گروه شد، گفت: احترام، عزت و حیثیت از مهر و آبان ماه سال جاری وارد بازار می شود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، بیوک علیمیرادولو در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه خودرو مشهد به تشریح برنامه های این گروه خودرویی پرداخت و افزود: این دو محصول Respect و Dignity Prestige قرار بود زودتر وارد بازار شوند اما به دلیل مشکلاتی که در یک ماه گذشته به وجود آمد دیر آمدن آنها است و امسال در مهر و آبان وارد بازار خواهند شد.

وی افزود: با این حال در نیمه دوم سال شاهد افزایش تولید محصولات این گروه از خودروها خواهیم بود.

نماینده بخش خصوصی ادامه داد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تولید و اشتغال زایی، گروه بهمن بر اساس این شواهد تولید خود را افزایش داد و در زمینه اشتغال زایی شاهد رشد ۱۰۰ درصدی بوده ایم و همچنان شاهد هستیم. هستند. ما در هر دو زمینه سخت کار می کنیم. ما می توانیم فضای کاری بیشتری ایجاد کنیم.

علیرادولو بیوک

علی‌رادولو خاطرنشان کرد: در زمینه تولید اتوبوس آسینا توانستیم محصول جدیدی را به بازار معرفی کنیم و با توجه به میزان تولید این محصول می‌توانیم بخشی از نیاز بازار را تامین کنیم و در خصوص خودروهای دیزلی نیز با با معرفی Empower توانستیم جای خالی این محصول را در بازار پر کنیم، سبد محصولات و بازار این شرکت را پر کنیم.

مدیرعامل گروه بهمن درباره گروه ایران دو چرخ نیز گفت: به زودی تنوع محصولات موتورسیکلت را افزایش خواهیم داد و موتورسیکلت برقی جدید را به بازار عرضه خواهیم کرد.

وی همچنین به نیاز کشور به رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال اشاره کرد و از افزایش دو برابری نیروی کار در این شرکت خبر داد و افزود: امسال نسبت به دو سال گذشته شاهد افزایش ۱۰۰ درصدی نیروی کار بوده ایم. به این ترتیب از ۳ هزار نفر به ۶ هزار نفر رسیده ایم که با احتساب طرح های توسعه ای گروه بهمن این تعداد همچنان رو به افزایش است.

مدیرعامل گروه بهمن در پایان تایید کرد: در نیمه دوم سال به تمام برنامه ها و اهداف خود خواهیم رسید.