تارا پس از دریافت معیارهای لازم برای ورود به روسیه آماده می شود


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خورو از برنامه توسعه صادرات سایر محصولات از جمله دینا، رانا و آریسان وان خبر داد و گفت: مطالعاتی در زمینه بازار محصولات تارا و کلینیک انجام شده و به زودی آماده ورود می شود. روسیه پس از دریافت استانداردهای لازم.

به گزارش پارچین خودرو، مهدی خطیبی با اشاره به تجربه قبلی فروش خودروهای سمند در بازار روسیه گفت: در مورد خودروهای تارا اراده ایران خودرو تضمین خدمات، تامین قطعات یدکی و جلب رضایت مشتریان در بالاترین سطح است. “

وی درباره توانایی ایران خودرو در تامین نیازهای بازار روسیه گفت: هدف ایران خودرو از حضور در این نمایشگاه تخصصی، برنامه ریزی هدفمند توسعه مشارکت و همکاری با طرف های روسی است.

خطیبی با بیان اینکه در نمایشگاه مسکو تفاهم نامه ای با این شرکت روسی در زمینه تامین خودروهای سنگین امضا کردیم، تصریح کرد: همکاری دو کشور در زمینه خودروهای سواری، نیمه سنگین و نیمه سنگین خواهد بود. دنبال. وسایل نقلیه سنگین.

مهدی خطیبی

وی درباره حضور گروه صنعتی ایران خودرو با خودروی سمند در بازار روسیه و استقبال گسترده مردم روسیه از این محصول در گذشته، گفت: در تلاش هستیم تا خدمات پس از فروش را به ایران ارائه دهیم تا بتوانیم حضور موفق و عرضه گسترده خودرو تارا در بازار بزرگ روسیه بسیار مطلوب و با تضمین خدمات و قطعات یدکی مورد نیاز سهم بیشتری از بازار خودرو را در این کشور به دست آورید.

مدیرعامل ایران خودرو بازار روسیه را فرصتی طلایی برای حضور صنعت خودروسازی کشور در منطقه CIS عنوان کرد و خاطرنشان کرد: روسیه بازار بزرگی است که با ایجاد آن از نیاز فعلی کشور به صادرات محصولات حداکثر استفاده را خواهیم کرد. یک شرکت مشترک و نمایندگی فروش محصولات.