تارا برقی به صورت سفارشی فروخته می شود


شرکت ایران خودرو با توجه به نیروی انسانی و تجهیزات فراوان و همکاری با شرکت های دانش بنیان طراحی و تولید خودروهای برقی را با جدیت دنبال کرد و موفق به طراحی تارا برقی شد.

به گزارش پارچین خودرو، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با تامین زیرساخت ها و نیازمندی های دستگاه های اجرایی ذیربط، از سال آینده و با آغاز تولید انبوه تارا برقی، مشتریان می توانند از طریق ایران خودرو خرید کنند. شرکت خودروهای سفارشی. اپکو) جهت سفارش و خرید این محصول.

مهدی خطیبی در حاشیه مراسم معرفی اولین مدل نیمه صنعتی خودروی تمام برقی تارا با بیان اینکه قیمت این محصول نسبت به محصولات فعلی ایران کدو و خریداران افزایش یا تفاوت چشمگیری نخواهد داشت، اظهار داشت: . این خودروی برقی را می توان به راحتی خریداری کرد.در ابتدا تیراژ تولید این محصول به دلیل نبود زیرساخت پایین خواهد بود و با ایجاد زیرساخت های لازم در شهر، تیراژ تولید افزایش می یابد.

تارا برقی

وی بر لزوم اجرای مصوبه جمهوری برای توسعه خودروهای برقی تاکید کرد و با اشاره به مشخصات فنی خودروی تمام برقی تارای، تولید این محصول را افتخاری برای صنعت خودرو کشور دانست و اظهار داشت: قدرت این محصول ۱۲۰ کیلووات در ساعت است که معادل ۱۶۰ اسب بخار قدرت و ۳۰۰ نیوتن متر گشتاور می باشد.متر با یک بار شارژ می تواند تا ۳۰۰ کیلومتر را طی کند

تارا برقی

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه این محصول دارای ظرفیت شارژ سریع ۲۰ دقیقه است، اظهار داشت: تارا یک خودروی تمام برقی کاملا کلاس جهانی است و از نظر مشخصات فنی می تواند با خودروهای هم کلاس خود رقابت کند.

وی با بیان اینکه گروه صنعتی ایران خودرو حدود ۵ ماه پیش به وزیر سیلات قول داده بود که در کنار ایجاد زیرساخت، مسیر توسعه و برقی‌سازی محصولات را نیز طی کند، گفت: این گام بزرگ در حال حاضر و طی چند سال آینده برداشته شده است. ماه ها ۲۰ دستگاه تولید می شود که تعداد بیشتری از این محصول برقی تولید خواهد شد.

تارا برقی

خطیبی بر لزوم تهیه شارژر برای محصول تاکید کرد و گفت: بر عهده شهرداری ها، دولت و وزارت نیرو است که امکانات لازم برای استفاده از این خودرو در شهر را فراهم کنند و در این صورت می توانیم انبوه کنیم. تولید این محصول برقی

برای دیدن عکس های تارا الجی کلیک کنید.

وی با اشاره به فرآیند راستی آزمایی تارا پارک گفت: از سازمان ملی استاندارد می خواهیم ما را در اجرای این رویه برای محصول جدید تارا پارک کمک کنند. تارا تمام برقی قابلیت شماره گذاری را پیدا می کند.

تارا برقی

خطیبی با اشاره به اینکه خودروی الرایرا از ابتدای طراحی و تولید دارای پلت فرم و شاسی برقی بود، گفت: به جز باتری سلولی و قطعات الکترونیکی ۱۰۰ درصد این محصول خانگی است و این مشکل به طور کامل قابل رفع است. نشان داده شده. او مایه افتخار کشور است. حدس بزن

وی با اشاره به اینکه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۳۴ درصدی عرضه در گروه صنعتی ایران خودرو بودیم، گفت: همچنین از ابتدای سال تاکنون تولید کامل به ۲۹۰ هزار دستگاه سواری و سنگین رسیده است.

نامزدم در پایان خاطرنشان کرد: با مازاد عرضه، فروش خودرو به ندرت از حالت قرعه کشی خارج می شود و خودروی بعدی که بعد از هما از چرخه قرعه کشی خارج می شود، تارا است.