– بیمارستان یادبود جامعه


از فوریه ۲۰۱۸ شروع می شود

بیمارستان Community Memorial اعلام کرده است که دکتر. جیمز گری، پزشک خانواده، یک بار دیگر از ۱۳ فوریه در اوهایو تمرین خواهد کرد.هفتم. دکتر. گری در حال حاضر یک دفتر کار خانوادگی در آبورن، ایندیانا در دفاتر پزشکی سلامت DeKalb دارد، اما از اینکه اکنون تمرینات خود را در نزدیکی خانه شروع می کند، هیجان زده است.

دکتر. گری قبلاً به عنوان پزشک مراقبت های اولیه در آنتورپ، اوهایو مطب بود و بیش از ۳۰ سال در آنجا مراقبت می کرد. او نوزادان بی‌شماری را به دنیا آورده و برای طیف کاملی از بیماری‌های رایج سرپایی مانند دیابت، فشار خون بالا، عفونت‌های حاد، زنان و اختلالات خواب مراقبت کرده است. دکتر. گری همچنین تقریباً ۱۰ سال در بخش اورژانس کار کرد و انواع زیادی از اختلالات و موارد اضطراری را دید. دکتر. گری بیماران مامایی را نمی بیند، اما به مراقبت از نیازهای پزشکی زنان باردار ادامه می دهد. دکتر. خاکستری برای بیماران در تمام سنین در رابطه با الزامات مراقبت اولیه در دسترس خواهد بود.

او فارغ التحصیل کالج پزشکی استئوپاتیک نیویورک است و دوره کارآموزی خود را در بیمارستان عمومی Massapequa در نیویورک به پایان رساند. در سال ۱۹۸۵ او یک مطب مراقبت های اولیه را در آنتورپ، اوهایو تأسیس کرد. او هیئت مدیره ای است که توسط کالج آمریکایی تمرین خانواده استئوپاتی تایید شده است و همچنین عضو انجمن استئوپاتی آمریکا و انجمن استئوپاتی اوهایو است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر