– بیمارستان یادبود جامعه


CMH لوی را اعلام کرد

هیئت امنای بیمارستان یادبود جامعه (CMH) مالیات ۵ ساله ۱.۰ میلیونی را تصویب کرده است تا در ماه نوامبر در رای گیری قرار گیرد. طبق قانون، هر گونه پول مالیاتی برای عملیات بیمارستان استفاده می شود. CMH قصد استفاده از وجوه مالیاتی در صندوق عملیات عمومی بیمارستان را ندارد. در عوض، CMH قصد دارد از این پول برای پروژه های مورد نیاز استفاده کند که حاشیه های فعلی اجازه نمی دهد. میشل واگنر، مدیرعامل، می‌گوید: «در حال حاضر چندین پروژه سرمایه‌ای معوق وجود دارد که پول مالیات می‌تواند انجام شود. تمام پول مالیات برای پروژه های سرمایه ای که مالیات دهندگان ما می توانند ببینند مصرف می شود. این پروژه ها ممکن است شامل موارد زیر باشد: سقف های جدید در ساختمان های ۱۹۵۳ و ۱۹۵۶ و همچنین پشت بام روی Healthfit، تخت های جدید در بخش اورژانس (اینها با ساختمان ۲۰۰۶ جدید نبودند)، ارتقاء اتاق فلوروسکوپی، یا پروژه های دیگر از این قبیل.

بسیاری از ساکنان شهرستان‌های مارک، میلفورد و هیکس‌ویل وجود دارند که معتقدند این بیمارستان قبلاً از مالیات حمایت می‌شود که اینطور نیست. این بیمارستان از حجم بیماران و هدایای بشردوستانه درآمد ایجاد می کند. همه بیمارستان ها با کاهش پرداختی از سوی شرکت های بیمه و همچنین افزایش خدمات بدون پرداخت مواجه هستند. CMH نیز از این قاعده مستثنی نیست. CMH به طور فعال در حال ارزیابی عملیات خود و ساده سازی هزینه های خود در پاسخ به این روند است.

در سال تقویمی ۲۰۱۳، CMH 484286 دلار برای مراقبت های خیریه ارائه کرد. CMH همچنین ۲,۵۱۲,۸۹۸ دلار بدهی بد و برنامه HCAP ایالتی را حذف کرد. HCAP مخفف عبارت Ohio Hospital Care Assurance Program می باشد و برنامه ای بر اساس درآمد بیمار است. CMH همچنین ۲۵۰,۰۰۰ دلار در برنامه های توسعه ارائه کرد.

برای درک تأثیر این مالیات بر مالیات دهندگان، صاحبان املاک باید از وب سایت حسابرسی Defiance به آدرس www.defiance-county.com بازدید کنند. مالیات دهندگان باید روی پیوند حسابرس (در زیر مقامات منتخب) کلیک کنند، جستجوی املاک و مستغلات را انتخاب کنند و سپس نام مالک ملک را جستجو کنند. هر بسته دارای یک برگه مالیات با کادر سبز رنگ با عنوان “برای مشاهده اطلاعات مالیات پیشنهادی برای این بسته اینجا را کلیک کنید.” میزان افزایش مالیات در آن صفحه موجود است.

CMH از حمایت جامعه در طول ۶۱ سال عملیات گذشته سپاسگزار است. در طول این مدت، CMH چهار مالیات دیگر نیز داشته است. آخرین مالیات در سال ۱۹۷۹ بود. CMH جلسات اطلاع رسانی عمومی را در ماه اکتبر اعلام خواهد کرد. این جلسات برای ساکنان شهرستان های مارک، میلفورد و هیکسویل برای پاسخ به سؤالات در مورد مالیات پیشنهادی باز خواهد بود.

دانلود PDF (2.9 مگابایت)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر