بیمارستان جامعه یادبود


CMH لوی را اعلام کرد

هیئت امنای بیمارستان یادبود جامعه (CMH) مالیات ۵ ساله ۱.۰ میلیونی را بر برگه رای نوامبر تصویب کرد. طبق قانون، هر پول مالیاتی برای عملیات بیمارستان استفاده می شود. CMH قصد استفاده از وجوه مالیاتی در صندوق عملیات عمومی بیمارستان را ندارد. در عوض، CMH قصد دارد از بودجه برای پروژه های مورد نیاز استفاده کند که حاشیه های فعلی اجازه نمی دهد. میشل واگنر، مدیرعامل، می‌گوید: “در حال حاضر پروژه‌های سرمایه‌ای معوق زیادی وجود دارد که با پول مالیات می‌توان آنها را تکمیل کرد. تمام پول مالیات برای پروژه‌های سرمایه‌ای که مالیات دهندگان می‌توانند ببینند، استفاده می‌شود.” این پروژه‌ها ممکن است شامل موارد زیر باشد: سقف‌های جدید برای ساختمان‌های ۱۹۵۳ و ۱۹۵۶ و همچنین سقف روی Healthfit، تخت‌های جدید در بخش اورژانس (اینها با ساختمان ۲۰۰۶ جدید نبودند)، ارتقاء اتاق فلوروسکوپی، یا پروژه‌های مشابه دیگر.

بسیاری از ساکنان شهرهای مارک، میلفورد و هیکس‌ویل وجود دارند که معتقدند این بیمارستان از قبل یارانه مالیاتی دارد، اما اینطور نیست. درآمد این بیمارستان از حجم بیماران و هدایای خیریه است. همه بیمارستان ها با کاهش پرداختی از سوی شرکت های بیمه و همچنین افزایش مراقبت های بدون دستمزد مواجه هستند. CMH نیز از این قاعده مستثنی نیست. CMH به طور فعال در حال ارزیابی عملیات خود و ساده سازی هزینه های خود در پاسخ به این روند است.

در سال تقویمی ۲۰۱۳، CMH مبلغ ۲۸۶۴۸۴ دلار برای مراقبت های خیریه داد. CMH همچنین ۲,۵۱۲,۸۹۸ دلار بدهی بد و برنامه HCAP ایالت را حذف کرد. HCAP مخفف عبارت Ohio Hospital Care Assurance Program است و یک برنامه مبتنی بر درآمد بیمار است. CMH همچنین ۲۵۰,۰۰۰ دلار در برنامه های توسعه ارائه کرد.

برای درک تأثیر این مالیات بر مالیات دهندگان، صاحبان املاک باید به وب سایت Defiance Auditor به نشانی www.defiance-county.com مراجعه کنند. مالیات دهندگان باید بر روی پیوند تایید کننده (در زیر مقامات منتخب) کلیک کنند، جستجوی املاک و مستغلات را انتخاب کنند و سپس بر اساس نام مالک ملک جستجو کنند. هر بسته حاوی یک برگه مالیات با کادر سبز رنگ است که روی آن نوشته شده است: «برای مشاهده اطلاعات مالیاتی پیشنهادی در این بسته اینجا را کلیک کنید». مبلغ افزایش مالیات در آن صفحه موجود است.

CMH از حمایت جامعه در طول ۶۱ سال فعالیت خود سپاسگزار است. در آن زمان، CMH چهار مالیات دیگر داشت. آخرین مالیات در سال ۱۹۷۹ بود. وزارت صحت عامه جلسات رسانه ای را در ماه اکتبر اعلام خواهد کرد. این جلسات برای ساکنان شهرهای مارک، میلفورد و هیکسویل برای پاسخ به سوالات در مورد مالیات پیشنهادی باز خواهد بود.

دانلود به صورت PDF (2.9 مگابایت)