بیمارستان جامعه یادبود


دکتر جیمز گری به مراکز بهداشت خانواده CMH می پیوندد

هکس ویل، اوهایو – بیمارستان یادبود جامعه گسترش کارکنان مراکز سلامت خانواده را با اضافه شدن پزشک خانواده، جیمز گری، دکتر گری، اعلام کرده است و به طور انحصاری در آبورن، ایندیانا در دفاتر بهداشت پزشکی DeKalb، واقع در ۱۳۱۶H تمرین خواهد کرد. خیابان هفتم، سوئیت شماره ۱، آبرن، ایندیانا، در پردیس سلامت DeKalb. دکتر گری فضای اداری را با جفری جاستیس، MD، جراح عمومی به اشتراک خواهد گذاشت. برای نوبت دهی می توانید با شماره ۵۴۹۵-۵۴۲-۴۱۹ تماس بگیرید.

دکتر گری اخیراً در آنتورپ، اوهایو به عنوان پزشک مراقبت های اولیه کار می کرد و بیش از ۳۰ سال در آنجا مراقبت می کرد. او دارای فرزندان بی‌شماری است و از طیف وسیعی از بیماری‌های رایج سرپایی مانند دیابت، فشار خون بالا، عفونت‌های حاد، بیماری‌های زنان و اختلالات خواب مراقبت کرده است. دکتر گری همچنین نزدیک به ۱۰ سال را در بخش اورژانس کار کرده است و انواع مختلفی از اختلالات و موارد اضطراری را مشاهده کرده است. دکتر گری از بیماران مامایی پذیرایی نخواهد کرد، اما به رسیدگی به نیازهای پزشکی زنان باردار ادامه خواهد داد. دکتر گری با توجه به نیازهای مراقبت اولیه بیماران در هر سنی در دسترس خواهد بود.

او از کالج پزشکی استئوپاتیک نیویورک فارغ التحصیل شد و دوره کارآموزی خود را در بیمارستان عمومی Masabiqua در نیویورک به پایان رساند. در سال ۱۹۸۵ او یک کلینیک مراقبت های اولیه را در آنتورپ، اوهایو تأسیس کرد. او دارای گواهی هیئت مدیره توسط کالج آمریکایی تمرین خانواده استئوپاتی است و همچنین عضو انجمن استئوپاتی آمریکا و انجمن استئوپاتی اوهایو است.

دکتر گری و همسرش سو در آنتورپ، اوهایو زندگی می کنند. دکتر گری و سو پدربزرگ و مادربزرگ پرشور هشت نوه هستند.