بیمارستان جامعه یادبود


افتخار ملی برای رهبری عملکرد


هیکسویل، اوهایو نوامبر۱۶, ۲۰۱۷ امروز، در روز ملی بهداشت روستایی، بیمارستان یادبود جامعه اعلام کرد که توسط مرکز Chartis برای تجزیه و تحلیل سلامت روستایی/iVantage و سازمان ملی اداره دولتی بهداشت روستایی (NOSORH) برای برتری کلی در تجربه و نتایج بیمار به رسمیت شناخته شده است. نشان دهنده بالاترین عملکرد چارک در بین تمام بیمارستان های روستایی کشور است.

میشل واگنر، مدیرعامل، می‌گوید که تیم بیمارستان یادبود جامعه از این افتخار متواضع هستند. Wagoner بیان می کند که تیم CMH برای اعتماد جوامع و بیماران ما به ما ارزش قائل است و در تلاش است تا مراقبت های استثنایی را به هر بیمار ارائه دهد.

رتبه‌بندی‌ها هر سال با استفاده از Hospital Strength INDEX® از iVantage Health Analytics، جامع‌ترین و عینی‌ترین ارزیابی صنعت از عملکرد بیمارستان‌های روستایی تعیین می‌شوند. با مشارکت NOSORH، iVantage Health Analytics یک برنامه مبتنی بر داده را طراحی کرده است که برای شناسایی برتری در طیف گسترده ای از شاخص های مربوط به عملکرد بیمارستان و مراقبت از بیمار طراحی شده است. شاخص قدرت بیمارستان معیارهای عملکرد را برای همه بیمارستان‌های روستایی و دسترسی حیاتی نشان می‌دهد. INDEX با استفاده از داده‌های منابع داده‌های عمومی، داده‌های بیش از ۵۰ معیار فردی را در سه دسته اصلی و هشت ستون جمع‌آوری می‌کند تا یک درجه قدرت کلی برای هر تأسیسات بدست آورد.

“در این روز مهم، در حالی که ما قدرت روستایی را جشن می گیریم، بسیار عالی است که از آن دسته از افراد با عملکرد بالا که در مدیریت ریسک، دستیابی به کیفیت بالاتر، تضمین نتایج بهتر، افزایش رضایت بیماران یا کار با هزینه کمتر نسبت به همتایان خود برتری دارند، قدردانی کنیم. مایکل توپچیک، رهبر ملی مرکز چارتیس برای سلامت روستایی، گفت: «این رهبران به عنوان معیاری برای سایر تسهیلات روستایی عمل می‌کنند، زیرا تلاش می‌کنند به نتایج مشابهی دست یابند و طرحی را برای چگونگی اداره موفقیت‌آمیز یک بیمارستان و ارائه خدمات به جوامعشان در بحبوحه افزایش امروزی ارائه کنند. عدم اطمینان و فشار.»


درباره نصورا

سازمان ملی دفاتر دولتی بهداشت روستایی (NOSORH) در سال ۱۹۹۵ برای کمک به دفاتر دولتی بهداشت روستایی در تلاش‌هایشان برای بهبود دسترسی و کیفیت مراقبت‌های بهداشتی برای ۶۱ میلیون ساکن روستایی آمریکا تأسیس شد. NOSORH توانایی SORH ها را برای انجام این کار با حمایت از توسعه رهبران بهداشت روستایی در سطح ایالت و جامعه افزایش می دهد. ایجاد و تسهیل مشارکت‌های دولتی، منطقه‌ای و ملی که تبادل اطلاعات را ارتقا می‌دهند و برنامه‌ها/فعالیت‌های مرتبط با سلامت روستایی را تسریع می‌کنند. و ارتقای دسترسی به خدمات بهداشتی با کیفیت در جوامع روستایی.