بیمارستان جامعه یادبود


از فوریه ۲۰۱۸ شروع می شود

بیمارستان یادبود جامعه اعلام کرد که دکتر جیمز گری، پزشک خانواده، از ۱۳ فوریه دوباره به کار خود در اوهایو بازخواهد گشت.y. دکتر گری در حال حاضر یک دفتر کار خانواده در آبورن، ایندیانا در دفاتر پزشکی DeKalb Health دارد، اما اکنون خوشحال است که آموزش را در نزدیکی خانه آغاز می کند.

دکتر گری قبلاً در آنتورپ، اوهایو به عنوان پزشک مراقبت های اولیه کار می کرد و بیش از ۳۰ سال در آنجا مراقبت می کرد. او دارای فرزندان بی‌شماری است و از طیف وسیعی از بیماری‌های رایج سرپایی مانند دیابت، فشار خون بالا، عفونت‌های حاد، بیماری‌های زنان و اختلالات خواب مراقبت کرده است. دکتر گری همچنین نزدیک به ۱۰ سال را در بخش اورژانس کار کرده است و انواع مختلفی از اختلالات و موارد اضطراری را مشاهده کرده است. دکتر گری از بیماران مامایی پذیرایی نخواهد کرد، اما به رسیدگی به نیازهای پزشکی زنان باردار ادامه خواهد داد. دکتر گری با توجه به نیازهای مراقبت اولیه بیماران در هر سنی در دسترس خواهد بود.

او از کالج پزشکی استئوپاتیک نیویورک فارغ التحصیل شد و دوره کارآموزی خود را در بیمارستان عمومی Masabiqua در نیویورک به پایان رساند. در سال ۱۹۸۵ او یک کلینیک مراقبت های اولیه را در آنتورپ، اوهایو تأسیس کرد. او دارای گواهی هیئت مدیره توسط کالج آمریکایی تمرین خانواده استئوپاتی است و همچنین عضو انجمن استئوپاتی آمریکا و انجمن استئوپاتی اوهایو است.