بیمارستان جامعه یادبود


بیمارستان یادبود جامعه خدمات جدید مراقبت از زخم را افتتاح کرد

بیمارستان Community Memorial از کتی Khandaker، NP، متخصص مراقبت از زخم در Hicksville، OH استقبال می کند. او از ۸ آوریل ۲۰۱۹ ملاقات بیماران را آغاز خواهد کرد.

کتی یک پرستار دارای گواهی هیئت مدیره با ۱۶ سال تجربه در مراقبت از زخم است. او مدرک لیسانس خود را از دانشگاه پردو و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه بال استیت دریافت کرد.

هر ساله میلیون ها آمریکایی مبتلا به دیابت یا مشکلات گردش خون دچار آسیب های جبران ناپذیری می شوند که فعالیت آنها را محدود می کند یا حتی پاها و پاهای آنها را تهدید می کند. این مشکلات معمولاً با استفاده از آخرین پیشرفت‌ها در درمان مراقبت از زخم برای ارائه درمان تخصصی برای بیمارانی که مشکلات زخم سخت دارند، پاسخ داده می‌شوند. مرکز مراقبت زخم به عنوان بخشی از بیمارستان یادبود جامعه به خدماتی از جمله: معاینه عروقی، توانبخشی فیزیکی، مدیریت ادم لنفاوی، جراحی عمومی، ارتوپدی و مشاوره تغذیه دسترسی دارد. یک پرستار مراقبت از زخم می تواند شما را در بیمارستان، کلینیک، و/یا خانه سالمندان محلی ببیند.

برای گرفتن نوبت نیازی به ارجاع از یک ارائه دهنده پزشکی ندارید. لطفاً برای تعیین وقت امروز خود با شماره ۴۱۹-۵۴۲-۶۶۹۲ تماس بگیرید.