بیمارستان جامعه یادبود


CMH اکنون درمان سوباکسون را ارائه می دهد


بیمارستان Community Memorial اکنون برنامه درمانی Suboxone را ارائه می دهد


۱۶ سپتامبر ۲۰۱۹

برنامه درمانی Suboxone در مرکز بهداشت خانواده هیکسویل تحت مراقبت دکتر رایان بلیک اجرا می شود و رویکردی نوآورانه برای درمان اختلال مصرف مواد برای بیماران معتاد ارائه می دهد.

سوباکسون دارویی است که برای درمان اعتیاد به مواد افیونی استفاده می شود. برنامه درمانی مبتنی بر مواد افیونی مرکز بهداشت (برنامه سوباکسون) از بیماران مبتلا به اختلالات مصرف مواد، به ویژه اعتیاد به مواد افیونی حمایت می کند. این برنامه یک رویکرد نوآورانه برای درمان سوء مصرف مواد ارائه می‌کند تا به افراد مبتلا به اعتیاد کمک کند تا با موفقیت به یک سبک زندگی سالم‌تر انتقال یابند. مشاور بیمار یا مدیر پرونده همراه با دکتر بلیک برای ارائه حمایت از بیمار در طول درمان و بهبودی کار می کند. این برنامه به ارائه دهندگان مراقبت های اولیه فرصتی برای تقویت یادگیری، به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه ها، و افزایش در دسترس بودن مشاوره ماهر، و همچنین دسترسی به نیازهای بیماران به خدمات در زمینه سوء مصرف مواد، سلامت روان، مراقبت های اولیه و سایر خدمات حمایتی می دهد. .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه درمانی یا تعیین وقت قبلی، لطفاً با شماره ۷۷۲۹-۵۴۲-۴۱۹ تماس بگیرید. نیازی به ارجاع نیست