بیمارستان جامعه یادبود


ممنون CMH Heros – ارسال یک پیام خصوصی


همه قهرمان‌ها شنل نمی‌پوشند و برخی هم اسکراب می‌پوشند. یک تشکر ویژه از CMH Healthcare Heroes برای نشان دادن حمایت خود در این زمان های ترسناک بفرستید!


ما هنوز تعداد زیادی از اعضای جامعه داریم که می پرسند چگونه می توانند در این زمان شلوغ کمک کنند. یکی از راه‌های بالا بردن امتیاز قهرمانان CMH نوشتن یک نامه تشکر شخصی است. ما شما را تشویق می کنیم که قدردانی خود را با کسانی که در مبارزه با COVID-19 ایجاد تفاوت می کنند به اشتراک بگذارید. چه کارمند CMH، یک بیمار، یک دوست یا یک خانواده باشید، کلمات تشکر شما می تواند شما را تشویق و الهام بخشد. اگر مایل به ارسال یک تشکر ویژه برای CMH Heroes هستید تا قدردانی و قدردانی خود را ابراز کنید، در زیر نحوه ی این کار را مشاهده می کنید.


  1. فایل پیوست را چاپ کنید PDF.

  2. پیام الهام بخش خود را در فایل PDF پیوست شده بنویسید.

  3. با پیام خصوصی از خود یا یکی از عزیزان عکس بگیرید

  4. عکس خود را در صفحه فیس بوک ما در بخش نظرات این پست ارسال کنید یا برای ارسال به آدرس [email protected] ارسال کنید.


ما پیام‌های ویژه جامعه را در رسانه‌های اجتماعی و همچنین بر روی تابلوهای نمایش بیمارستان برای کارکنان خود به نمایش خواهیم گذاشت. هر کسی که همچنان علاقه مند به ارسال یک یادداشت خصوصی برای کارکنان ما است که چاپگر ندارد، می تواند نامه را به صورت دستی بنویسد. ما از حمایت‌هایی که از جامعه و اعضای تیم دریافت کرده‌ایم بسیار سپاسگزاریم. ما همه درباره این با هم هستیم.

دانلود به صورت PDF (0.1 مگابایت)