بیمارستان جامعه یادبود


ناهار آگاهی و آموزش سرطان سینه

برنامه آگاهی از سرطان سینه ناهار و آموزش اکتبر

هیکسویل، اوهایو – اکتبر ماه آگاهی از سرطان پستان است. میسی گیر، مربی بهداشت و سلامتی بیمارستان یادبود جامعه و هماهنگ کننده مراقبت از بیمار، حقایق و اطلاعات مربوط به سرطان سینه را به عنوان بخشی از مجموعه ناهار و یادگیری ما در ۱۸ اکتبر ۲۰۱۷ ساعت ۱۲ ظهر با جامعه ما به اشتراک می گذارد. میهمان ویژه سو فاولر خواهد بود که سفر شخصی خود را با سرطان سینه به اشتراک خواهد گذاشت. او همچنین یک تکنسین رادیولوژی است، بنابراین اطلاعات بیشتری در مورد فرآیند ماموگرافی ارائه خواهد کرد. این نمایش در اتاق های جامعه ۱ و ۲ برگزار می شود.

این جلسه آموزشی ناهار و آموزشی ویژه بانوان است، اما حضور همه در آن پذیرفته می شود. برای شرکت در این مراسم هزینه ای دریافت نمی شود و ناهار رایگان نیز توسط بیمارستان ارائه می شود. رزرو الزامی است و می توانید با Stacie با شماره ۴۱۹-۵۴۲-۵۵۶۰ تماس بگیرید.

درباره بیمارستان جامعه مموریال:
بیمارستان یادبود جامعه (CMH) یک بیمارستان ۲۵ تختخوابی واقع در هیکسویل، اوهایو است. برای بیش از ۶۰ سال، CMH به شهروندان شمال غربی اوهایو و جوامع همسایه ایندیانا خدمت می کند. CMH خدمات بستری و سرپایی، مراقبت های اورژانس ۲۴ ساعته، مامایی، برنامه های جامع توانبخشی و تندرستی، و تصویربرداری رزونانس مغناطیسی باز (MRI) را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بیمارستان یادبود جامعه و پزشکان آن، به www.cmhosp.com مراجعه کنید یا با شماره ۶۶۹۲-۵۴۲-۴۱۹ تماس بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر