بیش از ۶۴۰ قطعه پرس در آیدکوپرس تولید می شود


ایدکوپرس در فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری با استفاده از برنامه های از پیش تعریف شده و هدفمند خود در تمامی خطوط توانسته به ترتیب ۳.۴، ۲.۷ و ۶ درصد تولید را نسبت به سه ماهه اول سال گذشته افزایش دهد. دستیابی به اهداف تولید.

به گزارش پارچین خودرو، حسن صالح وند، مدیرعامل ایدکوپرس با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر در حداکثر ظرفیت اسمی بیش از ۶۴۰ نوع قطعه تحت فشار با ابعاد G3، G4 و G5 تولید می کنیم که بسیاری از آنها دارای الزامات ایمنی هستند. و خصوصی بوده و در حین مونتاژ محصولی ساخته و در صورت نیاز رنگرزی می شوند که از نظر دقت، کیفیت و تطبیق پذیری در کشور بی نظیر بوده و باعث شده این شرکت دارای مزیت های رقابتی فراوانی نسبت به شرکت های مشابه – کند حرکت باشد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای نوسازی خطوط تولید گفت: ارتقای سطح اتوماسیون از طریق اتوماسیون خطوط تولید جدید و کاهش ضایعات ناشی از خطاهای اپراتور در خطوط رام و اکسل شاهین، تغذیه برخی از پیستون ها و برنامه زمان بندی عملکرد ماشین آلات. . و تجهیزات، افزایش تعداد پلت فرم ها، بهسازی و نوسازی قالب ها و اجرای پروژه های بهبود مستمر در دستور کار واحدهای مختلف شرکت قرار گرفت و به اجرا درآمد که نقش مهمی در افزایش تولید، ارتقای کیفیت و نزدیک شدن به جهانی داشت. استانداردهای PSA که ایدکوپرس را به یکی از بهترین شرکت های مطبوعاتی کشور تبدیل کرده است.

مدیرعامل ایدکوپرس، علاقه و رضایت مشتری را از مهمترین اولویت های این شرکت دانست و اظهار داشت: داشتن دانش فنی بالا، توجه به آموزش و به روز رسانی اطلاعات کارکنان، تحلیل دقیق نیازهای مشتریان و ارائه اطلاعات مناسب و موثر. خدمات پس از فروش گسترده، تحویل به موقع قطعات یدکی به مشتریان و قبول کلیه مسئولیت های آنها، شناسایی گلوگاه ها، تدوین راهکارهای مناسب و رفع موانع با هدف دستیابی به MPS، استفاده از ناوگان حمل و نقل مناسب و همچنین با استفاده از تجربیات و مهارت های متخصصان این گروه، چندین ممیزی و بررسی مشتریان در خصوص رعایت الزامات کیفیت و ایمنی قطعات، بالاترین امتیازات را دریافت کرده و تولید با کیفیت و باکیفیت در دستور کار قرار خواهد گرفت. استاندارد IATF و همچنین توسعه دانش در زمینه قطعات شاسی از جمله بهینه سازی فرآیند تولید و افزایش سطح اتوماسیون خط تولید برای محور و ساب فریم خودرو شاهین که با استفاده از دانش بومی نیروهای داخلی می تواند این شرکت را دارای آینده ای روشن و چشم انداز روشنی کند که در زمینه کیت های پرس و تولید قطعات مدرن و باکیفیت در اختیار گروه خودروسازی سایپا قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی و کارکنان موتور متحرک و سرمایه آن هستند، ادامه داد: همانطور که امسال در شرکت به عنوان سال توسعه دانش و تعالی فرهنگی نامگذاری شده است، باید به تعالی فرهنگ سازمانی و فرهنگ کار توجه شود. یکی از مهمترین اهداف ما ایجاد ارتباط مناسب و دوسویه با سرمایه انسانی است و ایدکوپرس در سالهای فعالیت خود با بهره گیری از ساختار چابک و چارت سازمانی متناسب با نیازهای واقعی، هدف گذاری و استفاده از حداکثر انرژی و انرژی را هدف قرار داده است. ظرفیت. پیشرفت هایی حاصل شده و نسبت صف به دفتر مرکزی رعایت شده و توانسته فرآیند تولید محصولات را از پرس و مونتاژ تا خط رنگ ED تکمیل کند. برای تولید انواع قطعات آرمیچر، تست خستگی، دستگاه و آزمایشگاه کامل و پیشرفته CMM، هزینه های سربار پایین، حداکثر استفاده از فضای موجود در شرکت، تعامل و همکاری مناسب با سایر قطعه سازان، از امکاناتی مانند شکل دهی ماشینکاری شده CNC برای تولید انواع قطعات آرمیچر استفاده می شود. خودروساز باید سالانه بیش از ۲۷ میلیون قطعه تولید کند و دسترسی به آن از دیگر مزیت های رقابتی آن است و توانایی پاسخگویی به خطوط خودروسازان و بازار به عنوان تولید کننده پیشرو و برتر قطعات یدکی با بهره وری بالا در سطح شرکت.گروه خودروسازی سایپا ما.