بیش از ۵۰۰۰۰ دستگاه خودرو تجاری در زمیاد تولید و عرضه می شود


مدیرعامل زیمیاد گفت: طبق برنامه این شرکت در سال جاری بیش از ۵۰ هزار دستگاه خودرو تجاری تولید و روانه بازار خواهد کرد.

به گزارش فارسی خودرو، سید محسن مرتضوی با اعلام این خبر افزود: با برنامه ریزی مرکزی تولید در شرکت زمیاد و بهره گیری از توان گروه خودروسازی سایپا به منظور استفاده از پلت فرم تولید در سایر شرکت های این خانواده بزرگ. ، تولید ۵۰۰۰۰ بازرگانی. خودرو در سال جاری در این شرکت به دست خواهد آمد.

وی با اشاره به افزایش ۴۲ درصدی تولیدات شرکت زیمیاد از ابتدای سال جاری تاکنون، تاکید کرد: این شرکت علیرغم مشکلات تولید توانسته تولید خود را نسبت به مدت مشابه سال گذشته ارتقا دهد و گام های مهمی بردارد. در جهت افزایش سطح کیفیت محصول و توسعه محصول.”

مدیرعامل زامیاد با بیان اینکه این شرکت سیاست های کلی خود را با افزایش تعداد محصولات همراه با توسعه محصول و ارتقای کیفیت محصولات به استانداردهای امروزی هدف قرار داده است، خاطرنشان کرد: کیفیت وانت زامیاد ۱۰۰ امتیاز منفی کاهش می یابد. در ابتدای سال جاری یکی از مهمترین اقدامات انجام شده در این حوزه ها، برنامه ریزی فشرده برای توسعه خودروهای تجاری ارزان قیمت در این شرکت بود.

مرتضوی تمامی این اقدامات را حاصل یک اتحاد زنجیره ای دانست و یادآور شد: با استفاده از توان، تخصص درونی و تلاش کارگران و کارکنان زامیاد و بهره مندی از حمایت های مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا، امیدواریم شاهد باشیم. رشد ۶۰ درصدی تولید زامیاد..بیا در پایان امسال.