“بیش از یک بدن” راهنمای آرامش بدن شما است


زمان خواندن: 4 دقایق

“کتابهای زیاد ، زمان کم” ده ها سال است که شعار من است. اگر بتوانم ساعات بیشتری را در روز ایجاد کنم ، با مطالعه پر می شد. این امر برای داستانهای تخیلی همانطور که برای کتابهای آموزنده یا روشنگر صادق است.

بنابراین وقتی شنیدم که برادران دوقلوی لیندسی و لکسی کایت ، هر دو دکترا ، بنیانگذاران Beauty Redefined ، اولین کتاب خود را نوشتند ، “بیش از یک بدن: بدن شما یک ابزار است ، نه یک تزئین” آن را در فهرست “بالاخره خواندن” ذهنی خود قرار دادم.

این کتاب ممکن است در این فهرست ذهنی بدبخت باشد ، اما نظر Lindo Bacon در یک ایمیل پس از مرور (لیندو از آنها / ضمایر آنها استفاده می کند) آخرین کتاب خود را با عنوان “تعلق رادیکال: چگونه می توان در یک جهان ناعادلانه زنده ماند و پیشرفت کرد (در حالی که آن را برای بهتر تغییر می دهم)” سیاتل تایمز.)

من مدتهاست که به لیندو احترام می گذارم (کتاب من “سلامتی در همه ابعاد” برای من در هنگام تحصیل در رشته رژیم درمانی در دبستان کلیدی بود و کتابی که با لوسی افرامور ، متخصص تغذیه انگلیسی ، “احترام به بدن” همکاری داشتم) ، تفکر من پیش می رود حتی بیشتر) ، بنابراین وقتی “بیش از یک بدن” ناراحتم چقدر خوب، کاری را که برای خرید نسخه انجام می دادم متوقف کردم.

سپس آن را خواندم و از اینکه چقدر خوب بود شگفت زده شدم. و من بلافاصله شروع به توصیه آن به مشتریان کردماو همچنین گفت که چقدر ناراحت هستند که چقدر خوب بود.

پاکسازی آشفتگی مثبت بدن

راستش ، حرکت مثبت بدن کمی آشفتگی داغ استبه در اصل از جنبش پذیرش چربی متولد شد و با نیت شریف برای ترویج خودخواهی رادیکال بدون در نظر گرفتن اندازه بدن شروع شد ، متأسفانه توسط تبلیغ کنندگان انتخاب شد. برترین پست #مثبت اندام و #بدن مثبت در اینستاگرام شامل زنان جوان ، لاغر و سفید پوست است. همچنین ظاهر شما مثبت شد.

همانطور که برادران اژدها به پشت جلد کتاب خود اشاره می کنند ، “یک تصویر مثبت از بدن باعث نمی شود بدن شما خوب به نظر برسد. بدن شما را بشناسد ون خوب ، مهم نیست که چگونه به نظر می رسد “

آنها با داستانهای شخصی خود شیفتگی شروع می کنند: رژیم رقابتی آنها در دبیرستان ، کنار گذاشتن تیم شنا (گرچه عاشق شنا بودند) زیرا نمی خواستند با لباس شنا دیده شوند. سپس آنها به اعماق آب شیئی شدن که ما در آن شنا می کنیم ، می روند (استعاره ای که بسیار استفاده می شود) ، بررسی اینکه چگونه تجربیات زندگی می تواند باعث تغییرات کوچک یا حتی اختلالات جدی در احساسات ما نسبت به بدن ما شود. (در این مقاله ، آنها از تحقیقات تصویر بدن خود استفاده می کنند.)

اغلب نوشته می شود ما با فروپاشی در شرم یا با تلاش برای ترمیم بدن خود از طریق رژیم غذایی ، ورزش ، جراحی پلاستیک با این اختلالات “کنار می آییم”. – یک راه حل خارجی برای یک مشکل داخلی. سپس آنها راه بهتری را ارائه می دهند: انعطاف پذیری.

ایجاد انعطاف پذیری بدن

همانطور که لیندو بیکن در پشت جلد کتاب می گوید: “کار اژدهایان خواهر ، یک امر معمول خودیاری یا معمول مثبت اندام نیست”. کاملا. اگرچه کتاب بسیار فریبنده است ، اما گوشتی است. آنها برای استفاده مجدد از استعاره آب خود ، عمیقاً به آنچه ما می توانیم انجام دهیم اگر واقعاً می خواهیم با بدن خود صلح کنیم و ما ارزش واقعی خود را به عنوان یک انسان می شناسیمبه این شامل یادگیری است

 • از محیط رسانه انتقاد کنید (و ایجاد / پرورش یک محیط رسانه ای شخصی که از ما حمایت می کند و نه اینکه ما را خراب کند)
 • مقایسه خود را به نفع خود تأمل آزاد کنید (با دوز خودآگاهی) بنابراین ما می توانیم شیء سازی خود را متوقف کنیم.
 • بیایید با زنان دیگر متحد شویم به جای این که خودمان را در نوعی رقابت ظاهری در مقابل آنها قرار دهیم (این شامل کنار گذاشتن تعارف بدن است).
 • به معنای سلامتی و تناسب اندام برای شما فکر کنیدو بیاموزید که این موارد را با روشی که انجام می دهید یکسان ندانید تماشا کردنبه
 • فراتر از زیبایی بروید هنگام در نظر گرفتن تصویر بدن و مثبت بودن بدن.

این آخرین نکته کلیدی است. در این کتاب ، خواهران به یک پست اینستاگرامی 2016 که نوشته اند اشاره می کنند:

این کتاب مال کیه؟

این کتاب برای شما مناسب است اگر:

 • خودت را پیدا کن روی چرخ همستر گیر کرد در مورد “خودسازی” فیزیکی
 • مشکوک باشید که فقط تمرینات “مراقبت از خود” انجام می شود هدف خود را تغذیه کنیدبه
 • کمتر احساس شایستگی کنید زیرا بدن او “خیلی بزرگ” ، “خیلی قدیمی” است و یا در هر صورت با ایده آل های زیبایی فعلی ناسازگار است.
 • از کارهایی که می خواهید انجام دهید خودداری کنید زیرا از بدن خود راضی نیستید.
 • باور کنید که سلامتی و تناسب اندام (شما و دیگران) می تواند باشد اندازه گیری بر روی بدن کسیبه
 • از میزان قضاوت خود لذت نبرید در مورد بدن شما و بدن دیگران
 • بیمار و خسته از جنگ با بدنشبه

تقریباً همه – به ویژه زنان – اختلالات بدنی ، بزرگ یا کوچک را تجربه کرده اند. “بیش از یک بدن” نشان می دهد چگونه می توانید از این تجربیات برای بهبود رابطه خود با بدن خود استفاده کنید ، به جای این که شرمنده در مارپیچ بماند ، یا همچنان امیدوار باشد که اگر ظاهر او خوب است ، سلامت روحی و روانی او نیز “خوب” خواهد بود. من این کتاب را به شدت توصیه می کنم.

در این سخنرانی TEDx 2017 ، می توانید کمی بیشتر در مورد رویکرد خواهران بادبادک در زمینه تاب آوری بدن یاد بگیرید:

این پست شامل پیوندهای وابسته به آمازون است. من به دنبال خریدهایی هستم که واجد شرایط کارمند آمازون باشند.


کری دنت یک متخصص تغذیه متخصص تغذیه ، نویسنده مستقل ، مشاور تغذیه بصری ، نویسنده و سخنران مستقر در شمال غربی اقیانوس آرام است. این یکی از ابرقدرت های آن است وارونه کردن افسانه ها در مورد تغذیه و تقویت زنان احساس بهتری در بدن خود داشته باشند و غذاهایی را انتخاب کنند که باعث شادی ، تغذیه و سلامتی می شود.

این نوشته را چاپ کنید این نوشته را چاپ کنید

دیدگاهتان را بنویسید