به گفته ایلان ماسک، سه خودروی تسلا که دیرتر از همه در سال ۲۰۲۳ وارد می شوند – Review Geek


سایبرتراک مشکی مات
reddit

در حالی که تسلا بسیار مشغول تولید سری خودروهای الکتریکی مدل S، ۳، X و Y است، ما همچنان منتظر تسلا Cybertruck، Roadster و Semi هستیم. اما ایلان ماسک در بیانیه ای جسورانه گفت که همه آنها سال آینده خواهند آمد.

برای کسانی که فراموش کرده‌اند، تسلا طی سال‌ها وسایل نقلیه هیجان‌انگیز زیادی را معرفی کرده است. متأسفانه، سه نفر از آنها تاخیرهای مداوم را تجربه کرده اند، اما ممکن است این وضعیت در شرف تغییر باشد.

در سال ۲۰۱۷، تسلا از کامیون نیمه الکتریکی و نسل بعدی رودستر بسیار هیجان انگیز آن رونمایی کرد. در آن زمان، این شرکت گفت که آنها در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ عرضه خواهند شد. آنها هنوز جایی پیدا نشده اند، اما امیدواریم که به زودی شاهد نسل بعدی روسترهای خیابانی باشیم.

تسلا سایبرتراک در سال ۲۰۱۹ معرفی شد و تاریخ عرضه آن در سال ۲۰۲۰ از ۳۹۹۰۰ دلار شروع شد. همانطور که اکنون می دانید، این اتفاق نیز نیفتاد. در ماه ژانویه، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا تایید کرد که امسال هیچ خودروی جدیدی معرفی نخواهد شد و Cybertruck “امیدوار است سال آینده معرفی شود”. این سه سال از برنامه عقب افتاده است.

مدل ۳ و مدل Y بسیار مقرون به صرفه تسلا در حال حاضر همه توجه را به خود جلب کرده اند، اما اگر آخرین نظرات مدیر عامل را باور کنیم، سال آینده برای تسلا بسیار بزرگ خواهد بود.

در چیزی که تسلا آن را “سایبر رودئو” نامیده است، این شرکت به طور رسمی کارخانه عظیم جدید خود را در تگزاس این هفته افتتاح کرد. یک مرکز باید بتواند مقادیر زیادی از وسایل نقلیه را خارج کند. ایلان ماسک در حین حضور در صحنه، وعده موج عظیمی از محصولات جدید را داد که باید هر طرفدار خودروهای الکتریکی را هیجان زده کند.

“تولید سایبرتراک سال آینده می آید. ما با رودستر و سمی در حال تولید خواهیم بود. همه اینها در راه است. امسال همه چیز در مورد گسترش است و سال آینده موج عظیمی از محصولات جدید وجود خواهد داشت.” ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا.

مدل تسلا نیمه برقی
تسلا

اگر این گفته درست باشد، تسلا از بقیه سال ۲۰۲۲ برای تکمیل طرح های خود، افزایش تولید، تنظیم تمام عملیات خود و سپس راه اندازی موج عظیمی از وسایل نقلیه استفاده خواهد کرد. البته قبلاً وعده‌های بزرگی شنیده‌ایم، پس فقط زمان مشخص خواهد کرد.

آیا در مورد رودستر مورد انتظار بیشتر هیجان زده هستید یا تسلا Cybertruck بی نظیر؟ با تمام رقابت های جدید در فضای خودروهای الکتریکی، تسلا کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. از Rivian R1T، F-150 Lightning یا هامر EV فوق العاده قدرتمند. وقتی Cybertruck رسید، شما در حال بازی کردن هستید، بنابراین هر چه زودتر بهتر.

ایلان ماسک به طور خلاصه به پروژه ربات انسان نما خود اشاره کرد و اینکه ما می‌توانیم شاهد شروع فعالیت یا تولید در سال آینده باشیم، اما فکر می‌کنم این زمانی است که او را می‌بینم.

از طریق Ars Technica