به صرفه ترین فروش خودرو اتوماتیک توسط گروه سایپا + قیمت


معاون بازاریابی گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد:

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: گروه سایپا در سومین دوره فروش استثنایی، مقرون به صرفه ترین خودروی اتوماتیک صفر قرعه کشی را با دو مدل کوییک اتوماتیک پلاس و کوییک آر اتوماتیک معرفی می کند.

به گزارش پارچین خودرو، حسین کاظمی با بیان مطلب فوق افزود: خودروی سریع با گیربکس اتوماتیک با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا، مصرف سوخت پایین، شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سراسر کشور و هزینه خدمات و خدمات پایین. نگهداری. ماشین ذکر شده

معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت: خودروی سریع اتوماتیک مجهز به سیستم چند رسانه ای، استارت دکمه ای، ورود بدون کلید، فرمان D TYPE با کنترل سیستم صوتی، رینگ آلومینیومی، نور روز، تهویه هوای نیمه اتوماتیک سیستم کنترل فشار تایر (TPMS)، سنسور پارک و دوربین عقب، Quick.R اتوماتیک دارای صندلی های چرمی و فرمان علاوه بر تجهیزات فوق می باشد.

وی با بیان اینکه امکان ثبت نام خودروهای Kwik Plus و Kwik.R اتوماتیک بدون نیاز به قرعه کشی وجود دارد، افزود: در طرح فعلی فروش ویژه خودروهای Kwik اتوماتیک محدودیت پلاک فعال لغو شده و برای متقاضیانی که در ۱۸ ماه گذشته از شرکت خارج شده و خودروسازان خریداری نکرده اند، تا تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام خودرو وجود دارد و متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی ثبت نام و تکمیل طرح مذکور در طرح مذکور شرکت نمایند. خرید وسیله نقلیه

لازم به ذکر است قیمت کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک ۲۷۷۸۷۲۰۰۰ تومان و قیمت کوییک آر پلاس اتوماتیک ۲۸۷۹۴۶۰۰۰ تومان می باشد.