به زودی می توانید آواتارها را در طول تماس ویدیویی در واتس اپ اضافه کنید


متا اخیراً آواتارهایی را پس از ارسال اولیه آنها به فیس بوک برای رقابت با اسنپ چت و بیتموجی اپل معرفی کرد. همانطور که توسط گزارش اخیر WABetaInfo پیشنهاد شده است، به نظر می رسد که این ویژگی به زودی به WhatsApp نیز گسترش خواهد یافت.

آواتارهای WhatsApp ممکن است به زودی عرضه شوند

گزارش اخیر WABetaInfo نشان می‌دهد که واتس‌اپ در حال آزمایش آواتارها برای تماس‌های ویدیویی است. این ویژگی در واتس اپ برای اندروید بتا یافت می شود. این ویژگی به افراد اجازه می دهد تا آواتارهای خود را در حین تماس ویدیویی اضافه کنند.

گزینه ای برای “تغییر به آواتار” با کلیک بر روی آواتارهای خود که در طول تماس نمایش داده می شوند وجود خواهد داشت. این گزارش حاوی تصویری از عملکرد است. در زیر می توانید تصویر او را مشاهده کنید.

آواتارهای WhatsApp ممکن است به زودی عرضه شوند

با این حال، این ویژگی در حال حاضر در حال توسعه است و بنابراین غیر عملی است. اما این تنها هدف آواتارهای واتس اپ نیست. همچنین مشخص شد که افراد به زودی می توانند آواتارها را به عنوان استیکر به چت های فردی و گروهی WhatsApp ارسال کنند، مشابه اینستاگرام و فیس بوک.

علاوه بر این، این برنامه یک “ویرایشگر آواتار” دریافت می کند تا کاربران بتوانند به راحتی آواتارهای خود و همچنین اینستاگرام و فیس بوک را شخصی سازی و ویرایش کنند. احتمالاً گزینه ای برای همگام سازی آواتارهای فیس بوک و اینستاگرام نیز وجود خواهد داشت. گفته می شود این ویژگی برای کاربران اندروید و iOS قابل استفاده است.

در حالی که ممکن است این یک ویژگی سرگرم کننده واتس اپ به نظر برسد، ما واقعاً نمی دانیم چه زمانی رسمی می شود. انتظار داریم ابتدا نسخه بتا و به طور کلی نسخه نهایی عرضه شود. ما مطمئناً هر زمان که این اتفاق بیفتد اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. پس برای اطلاعات بیشتر با دانوتک همراه باشید. و فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد آواتارهای WhatsApp در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.