به روز رسانی بیلد ۲۲۵۹۳ ویندوز ۱۱ با تغییرات مدیر فایل و غیره معرفی شد.


مایکروسافت اخیراً یک به‌روزرسانی بزرگ ویندوز ۱۱ را فاش کرده است که برگه‌ها را به File Explorer، ویژگی‌های امنیتی جدید و موارد دیگر می‌آورد. سپس، مایکروسافت اکنون Windows 11 Internal Preview 22593 را معرفی کرده است. این به روز رسانی که هم برای توسعه دهندگان و هم برای کاربران کانال بتا در نظر گرفته شده است، شامل تغییرات File Explorer (البته نه برگه ها) و تعدادی اصلاح می شود. بیایید نگاهی به این تغییرات در زیر بیاندازیم.

تغییرات در Windows 11 Insider Build 22593

برای شروع، صفحه اصلی File Explorer اکنون صفحه اصلی نامیده می شود. به این می گفتند دسترسی سریع! Quick Access اکنون نام بالای File Explorer است که پوشه‌های Pinned/Duplicate را در خود جای داده است.

همچنین یک بخش Favorites جدید برای فایل های پین شده و یک بخش اخیر برای دسترسی به فایل های اخیرا ویرایش شده در Explorer وجود دارد. این شامل فایل های OneDrive می شود. همچنین می‌تواند فایل‌های اخیر و مورد علاقه را جستجو کند، حتی اگر فایل‌های محلی نباشند.

مایکروسافت ژورنال که اخیراً از Project Garage حذف شده است نیز به طور پیش فرض در منوی Pen نصب شده است. این یک نرم افزار یادداشت برداری است که شامل فایل های پی دی اف است و برای دستگاه های پشتیبانی شده از قلم در نظر گرفته شده است. می توانید به راحتی اپلیکیشن Journal را از فروشگاه مایکروسافت (به صورت رایگان) دانلود کنید.

Windows 11 Insider build 22593 همچنین یک ویژگی امنیتی جدید یکپارچگی حافظه را معرفی می کند تا از وارد کردن کدهای مخرب توسط هکرها به وظایف بسیار امن جلوگیری کند. این ویژگی در Windows Security در قسمت Device Security -> Core Quarantine موجود است.

علاوه بر این، به‌روزرسانی شامل نمایش اعداد مربوط به زمان‌بندی فوری با استفاده از کلیدهای WIN + Z، به‌روزرسانی‌های صفحه‌کلید و طرح‌بندی صفحه‌کلید است. این به‌روزرسانی شامل تعدادی اصلاحات است که می‌توانید با رفتن به پست وبلاگ رسمی مایکروسافت بررسی کنید.

برای یادآوری، ویندوز ۱۱ بیلد ۲۲۵۹۳ برای کاربران کانال های Dev و Beta در نظر گرفته شده است و برای عموم در نظر گرفته نشده است. اما نگران نباشید، این تغییرات به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

به این مورد امتیاز دهید