بهترین هدفون های بی سیم ۲۰۲۲


اپل ایرپاد و آیفون روی میز چوبی
jocic / Shutterstock.com

در سال ۲۰۲۲ به دنبال هدفون های بی سیم باشیم

بهترین هدفون های بی سیم امکان استفاده کامل و بدون محدودیت از گوشی هوشمند، تبلت یا رایانه شما را فراهم می کند و به شما امکان می دهد از صدایی با کیفیت بالا لذت ببرید و از طریق بلوتوث متصل بمانید.

هنگامی که تصمیم می گیرید با هدفون های بی سیم به دنبال چه چیزی باشید، باید چهار معیار اصلی را در نظر بگیرید: راحتی، کیفیت صدا، عمر باتری و سهولت استفاده.

امروزه، بسیاری از هدفون های بی سیم دارای قابلیت حذف نویز فعال هستند که به صورت خودکار یا دستی بر اساس سطح صدای محیط تنظیم می شود. هدفون های خوب همچنین دارای تنظیماتی هستند که می توان آنها را تغییر داد تا تمام یا بخشی از نویز پس زمینه حذف شود. گزینه‌های دیگر با برنامه‌های اختصاصی تلفن هوشمند همراه هستند که به شما امکان می‌دهند تنظیمات EQ را تغییر دهید و صدا را دقیقاً همانطور که می‌خواهید شنیده شود پیکربندی کنید.

علاوه بر این، بهترین هدفون های بی سیم دارای عمر باتری طولانی هستند. ما هدفون‌های بی‌سیم با شش ساعت یا بیشتر در هر بار شارژ را توصیه می‌کنیم، به اندازه‌ای طولانی که با شارژهای مداوم باعث ناراحتی نشود. آفرین به هر هدفون بی سیمی که دارای کیف حمل شارژ است که می تواند تا ۲۰ ساعت انرژی اضافی را نگه دارد.

از نظر راحتی، بسیاری از هدفون‌های بی‌سیم دارای نوک حلقه‌های سیلیکونی هستند که با شکل گوش شما سازگاری می‌یابند تا مناسب و راحت باشد. حفاظت از آب را برای مقاومت در برابر آب و تعریق فراموش نکنید.

با آن، به خواندن ادامه دهید تا درباره انتخاب های ما برای بهترین هدفون های بی سیم در سال ۲۰۲۱ بیشتر بدانید.

شخصی که هدفون Bose QuietComfort به سر دارد
بوز

موارد مثبت

 • حذف نویز عالی
 • باس غنی
 • کنترل های لمسی بصری

هدفون Bose QuietComfort به دلیل حذف نویز عالی و کیفیت صدای عالی، بهترین انتخاب ما برای بهترین هدفون های بی سیم است.

بزرگترین جذابیت هدفون های QuietComfort مطمئناً حذف فعال نویز است که با سه تنظیمات قابل تنظیم کامل است. یک ضربه سریع روی هدفون سمت چپ، حالت شفافیت را فعال می‌کند که به شنوندگان اجازه می‌دهد صدای پس‌زمینه را بشنوند.

کیفیت صدا با هدفون Bose QuietComfort بسیار عالی است و باس غنی و جزئیات قدرتمند را تولید می کند. جداسازی نویز با تماس ها بسیار واضح است، صدای تماس گیرندگان با وجود میزان نویز پس زمینه به وضوح شنیده می شود.

در نهایت، هدفون های Bose دارای کنترل های لمسی با کاربری آسان هستند. مجموعه‌ای از ضربه‌ها، ضربه‌ها و کشیدن انگشت روی هدفون چپ یا راست می‌تواند همه کارها را از توقف آهنگ گرفته تا بررسی سطح باتری و رد تماس‌های دریافتی انجام دهد. یادگیری همه کنترل‌ها شبیه بازی Simon Says است، اما وقتی به آن عادت کردید، می‌توانید گوشی خود را در جیب خود نگه دارید.

بهترین هدفون های بی سیم کلی

هدفون Bose QuietComfort

مجموعه ای عالی از هدفون های بی سیم با حذف فعال نویز، عایق بندی عالی نویز برای تماس ها و کنترل های لمسی با کاربری آسان.

افرادی که از هدفون Anker Soundcore استفاده می کنند
مجری اخبار

موارد مثبت

 • سازگار با شارژ بی سیم Qi
 • نوک گوش سیلیکونی راحت
 • حالت بازی با تاخیر کم

Soundcore توسط Anker Life P3 یکی از گزینه‌های ارزان‌تر مورد علاقه ما است. برای شروع، Soundcore توسط Anker Life P3 دو تنظیمات قابل تنظیم را ارائه می دهد که می توانند از طریق برنامه Soundcore آن تنظیم شوند، از جمله حالت بازی با تاخیر کم و حالت محیطی با تنظیمات مختلف بر اساس فرکانس های مختلف نویز اطراف. به عنوان مثال، حالت خارجی مقدار زیادی نویز پس زمینه را حذف می کند و حالت داخلی خروجی صدا را بهبود می بخشد.

عمر باتری این دستگاه مناسب است، حدود ۷ ساعت با حذف نویز فعال، ۶ ساعت بدون آن و تا ۳۵ ساعت با کیف حمل. خوشبختانه، کیس شارژ تاشو دارای سه چراغ LED است که در هر زمان به شما اطلاع می دهد که میزان قدرت خود را دارید.

به همان اندازه مهم، هدفون های Soundcore راحت هستند. با انتخاب پنج جفت گوش سیلیکونی در اندازه های مختلف برای همه ارائه می شود. وقتی صحبت از یک جفت هدفون خوب به میان می آید، راحتی به اندازه کیفیت صدا مهم است، بنابراین این گزینه بودجه از این نظر عالی است.

بهترین هدفون های بی سیم زیر ۱۰۰ دلار

صداگذاری توسط Anker Life P3

این هدفون‌های بی‌سیم دارای یک برنامه کاربردی آسان برای گوشی‌های هوشمند برای تنظیم تنظیمات، حذف فعال نویز و یک کیف شارژ تاشو هستند.

بهترین هدفون های بی سیم زیر ۵۰ دلار: Soundpeats T3

فردی که هدفون به سر دارد
می زند

موارد مثبت

 • بیس عالی
 • پد لمسی با استفاده آسان در هر دو هدفون
 • شامل سه نوک گوش

موارد منفی

 • عمر باتری بسیار خوب
 • بدون حالت تاخیر کم برای بازی
 • پلاستیک کمی ارزان به نظر می رسد

Soundpeats T3 یک جفت هدفون بی‌سیم ارزان قیمت است که بسیاری از ویژگی‌های مشابه مدل‌های با قیمت بالاتر را با قیمتی بسیار پایین دارد.

مانند اکثر موارد، Soundpeats T3 سطح پایه، حذف فعال نویز، کنترل‌های لمسی روی هر دو هدفون و صدای مناسب، به‌ویژه در داخل خانه را ارائه می‌دهد. با این حال، باس و میدتون های پایین تر از تریبل بالاتر قابل توجه هستند، بنابراین صدا کاملاً عالی نیست. همچنین دارای سه نوک گوش مناسب برای اندازه های مختلف گوش است و همچنین برای کودکان و بزرگسالان راحت است.

با این حال، یکی از موارد مهم در Soundpeats T3 عمر باتری محدود است که برای ۵.۵ ساعت بازی با روشن یا خاموش بودن ANC خوب است. کیس شارژ آن نیز برای دو بار شارژ خوب است که سه یا چهار برابر کمتر از رقبا است.

برای کاربران سنگین، هدفون هایی با عمر باتری طولانی مانند Bose QuietComfort Earbuds ممکن است انتخاب بهتری باشد.

بهترین هدفون های بی سیم زیر ۵۰ دلار

Soundbeats T3

هدفون Soundpeats T3 حذف فعال نویز، سه نوک گوش و ارزش کلی عالی را ارائه می دهد.

بهترین هدفون های بی سیم برای آیفون: AirPods Pro

airpods pro در پس‌زمینه خاکستری
یک سیب

موارد مثبت

 • کنترل های لمسی بصری
 • درجه مقاومت در برابر آب IPX4
 • +۲۴ ساعت عمر باتری با استفاده از کیف حمل

موارد منفی

 • ANC و EQ قابل تنظیم نیستند

AirPods Pro اپل عملکرد همه جانبه عالی را ارائه می دهد و منطقی است که آنها را با آیفون خود جفت کنید. حذف فعال نویز و جابجایی آسان بین حالت شفافیت (اجازه دادن به صداهای محیطی) و حذف نویز فعال را فراهم می کند.

از نظر عمر باتری، AirPods Pro تا ۴.۵ ساعت گوش دادن به ازای هر بار شارژ را همراه با کیس شارژ بی‌سیم برای ۲۴ ساعت شارژ اضافی ارائه می‌کند.

یکی دیگر از ویژگی های AirPods Pro، هدفون های گوشی است. کنترل‌های حساس به فشار به یک ضربه سریع و نگه‌داشتن اجازه می‌دهند تا بین حالت‌های مختلف جابجا شود، در حالی که ضربه سریع آهنگ شما را پخش یا متوقف می‌کند.

این جفت هدفون بی‌سیم همراه با رتبه‌بندی مقاومت در برابر آب IPX4 برای همه افراد مناسب است، از ۹ تا ۵ قهرمانی که پشت میز می‌نشینند و در طول روز تماس می‌گیرند تا ماراتن‌های مشتاق.

بهترین هدفون های بی سیم برای آیفون

AirPods Pro

انتظار عملکرد خوب را با این هدفون‌ها، که دارای قابلیت حذف نویز فعال، حالت‌های شنیداری متعدد و کنترل‌های حساس به فشار هستند، داشته باشید.

مربوط: بهترین هدفون های بی سیم برای آیفون و آیپد در سال ۲۰۲۲

بهترین هدفون های بی سیم برای اندروید: Nothing for Ear 1

چیزی برای هدفون در پس زمینه سفید وجود ندارد
هیچ چیزی

موارد مثبت

 • تشخیص داخل گوش
 • طراحی سبک و آینده نگر
 • استفاده آسان از اپلیکیشن گوشی هوشمند

موارد منفی

 • فقط دو حالت حذف نویز و چهار پیش تنظیم اکولایزر

Nothing Ear 1 اسب کاری زنده است که ویژگی های سطح بالا را با قیمتی مقرون به صرفه به کاربران اندروید ارائه می دهد.

یکی از ویژگی های مورد علاقه ما در Nothing Ear 1 تقریبا بی وزنی، پاهای کوتاه و صاف و طراحی پلاستیکی شفاف آن است. این یک تغییر خوشایند نسبت به هدفون های پلاستیکی مات است که اغلب می بینیم.

با مدت زمان شارژ، Nothing Ear 1 بسیار خوب است و تا ۴.۵ ساعت با حذف فعال نویز ۶ ساعت بدون آن دوام می آورد. با یک کیس شارژ داخلی خوب برای ۳۴ ساعت پخش بیشتر، بهتر از AirPods Pro، آن را جبران می کند.

یکی دیگر از برندگان با این هدفون ها، برنامه اختصاص داده شده به گوشی های هوشمند، گوش (۱) است. رابط کاربری ساده آن شبیه یک هدفون است و برای چهار پیش تنظیم اکولایزر و دو حالت حذف نویز (کم یا حداکثر) مناسب است. حتی گزینه‌ای برای روشن کردن تشخیص داخل گوش ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد وقتی هدفون‌های هدفون برداشته می‌شوند، صدا خاموش شود و زمانی که هدفون‌ها در گوش شما قرار می‌گیرند، صدا را به‌طور خودکار پخش می‌کند.

Jabra Elite در زمینه صورتی و زرد
جبرا

موارد مثبت

 • حذف نویز فعال
 • استاندارد IP57 ضد آب
 • شش پیش تنظیم صدا / سه پیش تنظیم تماس

موارد منفی

 • کنترل های لمسی بسیار حساس هستند

اگر یک دونده معمولی ۱۰ کیلومتری، ده‌گانه یا ورزش‌کار هستید، نمی‌توانید بهتر از Jabra Elite Active 75t باشید.

Jabra Elite Active 75t نیروگاه نهایی است که تمام شکوه حذف نویز فعال، شارژ سریع و کنترل‌های لمسی بصری را با ساختار بسیار بادوام ترکیب می‌کند. و فقط در صورت آزمایش محدودیت‌های دوام ۷۵t، ضمانت دو ساله در بال‌ها منتظر می‌ماند تا هدفون شما را تعمیر کند.

استاندارد IP57 ضد آب به این معنی است که می توان آن را تا ۳۰ دقیقه در آب غوطه ور کرد بدون اینکه آسیبی ببیند. پوشش Text Grip به شما کشش زیادی می دهد تا هر چقدر هم که عرق می کنید در گوش خود بمانید.

مانند Nothing Ear 1، این دستگاه همچنین دارای یک برنامه اختصاصی تلفن هوشمند با Jabra Sound+ است که به کاربران امکان می دهد یکی از شش ایستگاه از پیش تنظیم صدا و سه پیش تنظیم تماس را انتخاب کنند.

تنها دقت ما کنترل های لمسی است. ممکن است برای برخی افراد بیش از حد حساس باشد و باعث شود که بسیاری از موسیقی ها ناخواسته خاموش شوند.

بهترین هدفون های بی سیم برای تمرین

Jabra Elite Active 75t

ساختار بادوام و حفاظت IP57 در برابر گرد و غبار و آب، آن را به انتخابی عالی برای جنگجویان آخر هفته تبدیل کرده است.

بهترین هدفون حذف نویز بی سیم: Sony WF-1000XM4

Sony XM4s در پس‌زمینه سبز
سونی

موارد مثبت

 • عمر باتری عالی (حدود ۸ ساعت در هر شارژ)
 • آسان برای استفاده از کنترل های لمسی
 • شارژ بی سیم با پدهای سازگار Qi

موارد منفی

 • صاف ترین فرآیند جفت شدن نیست

Sony WF-1000XM4 یک دینام حذف نویز است. چندین حالت صدا را برای کنترل میزان صدای بیرونی که بر اساس جایی که هستید ارائه می دهد. یک ضربه ملایم روی هدفون سمت چپ به شما امکان می‌دهد تنظیمات حذف نویز را تغییر دهید، بنابراین می‌توانید در صورت لزوم مقداری از نویز پس‌زمینه را وارد کنید.

علاوه بر این، نوک های پلی یورتان به کانال گوش شما قالب می زند و مهر و موم کاملی برای عایق بندی بهتر صدا ایجاد می کند.

برای کمک به حذف نویز بیشتر، یک برنامه اختصاصی Sony WF-1000XM4 گوشی هوشمند (Headphones Connect) یک تست کننده سفتی هوا ارائه می دهد که با استفاده از صدای تست بازخورد مناسب را ارائه می دهد.

بهترین هدفون حذف نویز بی سیم

سونی WF-1000XM4

از حالت های صوتی متعدد و نوک های پلی اورتان راحت که برای مهر و موم بهتر به کانال گوش شما قالب می زند، لذت ببرید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر