بهترین نوع آووکادو به نوع خاصی از آووکادو نیاز دارد – LifeSavvy


آووکادوهای کامل و ورقه شده در یک خط افقی کنار هم قرار می گیرند.
j.chizhe / Shutterstock.com

به نظر من هر فصلی فصل گواکامول است. با این حال، بهار و تابستان واقعاً زمانی هستند که به نظر می رسد همه به دنبال یک طرف جک هستند. اگر قصد دارید راز خود را ایجاد کنید، یک راز وجود دارد که باید بدانید.

هاس آووکادو نوعی است که برای تهیه آووکادو با بهترین کیفیت به آن نیاز دارید.

در حالی که، البته، می توانید گواکاموله را از هر نوع آووکادو درست کنید و طعم خوبی دارد، آووکادو هاس برای غوطه وری مناسب است. این میوه نسبت به انواع دیگر چربی بیشتری دارد و نسبت به انواع بزرگ فلوریدا محتوای آب کمتری دارد. طعم آن نیز غنی تر است و به راحتی هم زدن و له کردن آن برای تشکیل پایه گواکاموله آسان است.

در مورد درست کردن گواک خود، احتمالاً قبلاً یک دستور غذای مورد علاقه دارید، اما تنوع زیادی برای امتحان کردن وجود دارد. از اضافه کردن مرکبات بیشتر مانند لیمو (علاوه بر لیموناد سنتی) گرفته تا ریختن یک ماده شیرین از طریق میوه هایی مانند انبه، دستور پخت خود را در تابستان امسال امتحان کنید.

اگر تمام آن را نمی خورید نگران قهوه ای شدن آن نباشید. یک هک آسان (و خوشمزه) وجود دارد که از pico de gallo برای تازه نگه داشتن آن استفاده می کند.

آیا مقداری آووکادو هاس خریده اید که هنوز به اندازه کافی برای خوردن جک نرسیده اند؟ این روش آشپزی به شما کمک می کند تا جو خوشمزه خود را در کمترین زمان آماده کنید.