بهترین مکان ها برای غذا خوردن جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 است


این مطلب توسط اسپانسر شده است شورای قارچبه

بهترین مکان برای غذا خوردن جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 است. به علاوه موارد مورد علاقه ما برای بچه ها و غذاهای Epcot جشنواره و شراب.

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب مورد علاقه بچه ها.

ما در اورلاندو با دو کودک نوپا دوستدار دیزنی (و والدین آنها) زندگی می کنیم و هر فرصتی را در پارک ها داریم. ما عاشق Epcot برای قدم زدن در سراسر جهان هستیم – سرگرم کننده است که بچه ها را به کالسکه برسانید ، هوای تازه بخورید و تمرین کنید و در حالی که از منوی جشنواره غذا و شراب Epcot نمونه می گیرید ، پاداش هایی در این زمان از سال ارائه دهید. (منوی کامل را می توانید در اینجا در وبلاگ Disney Parks مشاهده کنید)به

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب مورد علاقه بچه ها.

جشنواره غذا و شراب Epcot از 29 آگوست تا 23 نوامبر اجرا می شود و یکی از بهترین رویدادهای لذیذ است! قبل از اتمام کار ، باید یک صندلی رزرو کنیم و فقط با دو نفر یا دوستانمان قرار ملاقات بگذاریم. آیا مادر می تواند خواب ببیند؟

اما در حال انجام وظیفه هستیم یا نه ، ما دوست داریم که هر چیزی که دوست خانواده دیزنی باشد ، پشت سر نگذارد … و اگر بچه ها در کالسکه بسته شده و میان وعده بخورند ، مانند یک خرما است (مخصوصاً اگر یکی از آنها به خواب رود. )

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب مورد علاقه بچه ها.

از آنجا که ما بیشتر منو را چشیدیم ، فکر کردم در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 از بهترین مکان ها برای خوردن دیدن می کنیم! ما آخر هفته گذشته با برادرم برخورد کردیم و دوست دختر و پدرش (FIL) نیز با ما ملاقات کردند! این زمان بسیار خوبی برای گذراندن وقت با خانواده و کشف بهترین مکان ها برای غذا خوردن در Epcot است.

بهترین مکان ها برای خوردن در Epcot Steakhouse Blended Burger

من با شورای قارچ همکاری کردم تا این پست وبلاگ را برای شما بیاورم – آنها Steakhouse Blended Burger را در ESPN College Gameday در Future World West انتخاب کردند.

همبرگر اسموتی قارچ خرد شده را با شیرینی گوشت گاو و آن ترکیب می کند روی آن را با پنیر ، آروگولا و چیپس سیب زمینی برای خرد کردن و نان های بریوش سرو کنید. اما خوب!

بهترین مکان برای غذا خوردن جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 است. علاوه بر موارد مورد علاقه ما برای بچه ها ، برنامه های غذایی و شراب Epcot Festival.

جشنواره غذا و شراب غذای بچه پسند Steakhouse Burger

من طرفدار برگر قارچ هستم و آن را درست می کنم همبرگر اسموتی در خانه نیز 🙂

جشنواره غذا و شراب ، 2019 ESPN College Gameday

و اگر از طرفداران فوتبال هستید ، امسال به غرفه ESPN در جشنواره غذا و شراب Epcot بروید. آنها عاشق میزهای پیک نیک و فضای پشت هستند.

منوی جشنواره غذا و شراب Epcot

این چیزی است که ما در جشنواره امسال تلاش کردیم:

 • برگر مخلوط استیک هاوس: اسلایدر گوشت گاو و قارچ مخلوط با پنیر بری ، روگولا ، ترافل و چیپس سیب زمینی پنیر آبی روی نان بریوش (Future World West – ESPN College Gameday)

جشنواره غذا و شراب 2019 همبرگر مخلوط استیک هاوس

 • ماکارونی پر شده و پنیر بیکن فلفل ، چدار و تره نوسکه (آینده جهان غرب – غذاهای فعال) جشنواره غذا و شراب 2019 Loaded Mac n Cheese
 • ماهی قزل آلا Verlasso® با پوسته تند UNCLE BEN’S® کینوا و غلات باستانی مخلوط با آووکادو خرد شده و سرکه شری (آینده جهان غرب – غذاهای فعال)بهترین مکان ها برای خوردن در ماهی قزل آلا Epcot
 • غیر ممکن ie پای کلبه: غیر ممکن meat گوشت چرخ کرده با هویج ، قارچ و نخود فرنگی ، گل کلم ، لوبیا سفید و موزارلا (تاریخچه)
 • جشنواره غذا و شراب ، پای غیر ممکن 2019کشویی خوک کالوا شیرین و ترش DOLE® با چاتنی آناناس و سس مایونز تند (هاوایی) بهترین مکان ها برای خوردن در Epcot Kalua Pork Slider
 • فیله گوشت گاو کبابی قهوه کنیا با سیب زمینی شیرین و ذرت Mealie Pap و Kachumbari Slaw (آفریقا)جشنواره غذا و شراب کنبی BBQ Beef Tenderloin ، 2019
 • نان چوبی شرمولا استیک سبز استریپ استریپ سالسای تازه تربچه و گوجه فرنگی (مراکش) جشنواره غذا و شراب 2019 استیک استریپ NY
 • گوشت گاو برشته استروگانف با نودل تخم مرغ کوچک ، قارچ وحشی ، سیر بورسین و سس پنیر سبزیجات خوشمزه (فروشگاه پنیر)
 • بهترین مکان ها برای غذا خوردن در Epcot Braised Beef Stroganoffگوشت گاو دودی دودی با سیب زمینی ترد ، پنیر خامه ای ، پیاز ترشی و فوندو پنیر آبجوجشنواره غذا و شراب Epcot گوشت گاو دودی دودی با سیب زمینی ترد ، پنیر خامه ای ، پیاز ترشی و پنیر آبجو

و در حالی که در منوی جشنواره غذا و شراب نیست و در تمام طول سال در دسترس است ، پیتزا در ایتالیا بسیار خوب است که بتوان آن را ترک کرد!

پیتزای اپکوت در ایتالیا

اگر مجبور باشم 3 مورد اصلی منو را انتخاب کنم ، اینطور است

 • کشویی خوک کالوا
 • گوشت گاو برشته استروگانف
 • همبرگر مخلوط استیک هاوس

با نگاه کردن به سه مورد منو که بیشتر دوست داشتم ، یک موضوع مشترک را می بینم – جفت امامی و طعم! طعم گوشت خوک طعم شیرین و ترش دارد و گوشت گاو استروگانوف و همبرگر با قارچ پر شده است. مورد علاقه من!

بهترین مکان برای غذا خوردن جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 است. علاوه بر موارد مورد علاقه ما برای بچه ها ، برنامه های غذایی و شراب Epcot Festival.

ما در حال حاضر لیستی از موارد منو را داریم که می خواهم در بازدید بعدی خود امتحان کنم (به زیر مراجعه کنید). و از آنجایی که ما هیچ شرابی را چشیدیم ، فقط غذا … شاید دفعه بعد که ما یک خرما داریم ، یک یا دو نوشیدنی میل کنیم؟

 • Schinkennudeln: ماکارونی گراتین با ژامبون ، پیاز و پنیر (آلمان)
 • گوشت گوزن بری با سیب زمینی پخته (آلپ)
 • سبک اسپانیایی Paella با Botifarra و مرغ سرخ شده (اسپانیا)
 • وافل بلژیکی Golden Malted® با کمپوت توت و خامه (بلژیک)

آیا تا به حال یکی از منوهای جشنواره غذا و شراب را در سال جاری میل کرده اید؟ من می خواهم در مورد بهترین مکان های غذا خوردن در Epcot بشنوم! زیر نظر بگذارید.

مراقبت را به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید