بهترین موارد برای AirPods و AirPods Pro – Geek Review


مردی ایرپادهای خود را در کیف حمل TwelveSouth قرار می دهد.
دوازده جنوبی

کیس شارژ AirPods بسیار کوچک، سبک و گران است. اگر می‌خواهید آن‌ها (و AirPods یا AirPods Pro) را در شرایطی بکر نگه دارید، به یک کیف برای کیف شارژ خود نیاز دارید.

به روز رسانی، ۳۰/۳/۲۲: همه انتخاب ها و پیوندها را تا کنون بررسی کنید.

در AirPods یا AirPods Pro Case به دنبال چه چیزی باشید

در دنیای کیس های AirPods یا AirPods Pro تنوع زیادی وجود ندارد. اما موردی که انتخاب می‌کنید می‌تواند تجربه شما را با AirPods تغییر دهد. در حالی که یک مورد ممکن است قابلیت حمل ایرپادهای شما را افزایش دهد، یک مورد دیگر ممکن است آنها را به میزان قابل توجهی کمتر در جیب قرار دهد.

بنابراین، در اینجا مواردی وجود دارد که باید قبل از خرید کیس AirPods یا AirPods Pro در نظر بگیرید:

  • اندازهAirPods و AirPods Pro با جعبه‌های شارژ بسیار کوچک عرضه می‌شوند. اما در حوزه هدفون‌های بی‌سیم، جعبه شارژ «به‌طور شگفت‌انگیز کوچک» هنوز نسبتاً حجیم است. قاب سیلیکونی نازک می تواند AirPods شما را بدون حجیم کردن جیب شما ایمن نگه دارد.
  • حفاظتیک قاب ضخیم از یک قاب نازک محافظت بیشتری می کند. البته ایرپادهای شما را نیز افزایش می دهد.
  • گیره های حلقه کلید: اگر می‌خواهید تعادلی بین قابلیت حمل و محافظت ایجاد کنید، یک غلاف با حلقه یا گیره خوب ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. اکثر قاب‌های اضافی AirPods دارای گیره‌های کمربند کوچک یا حلقه‌های جاکلیدی هستند، اما برخی بیشتر از بقیه روی گیره تمرکز می‌کنند.
  • شارژ بی سیم: هر انتخاب در این مقاله (به استثنای کیف مسافرتی به اندازه چمدان) امکان شارژ بی سیم را فراهم می کند.
  • پوشش گرد و غبار پورت لایتنینگشارژ کردن درپوش‌های گرد و غبار پورت یک ضرورت نیست، اما می‌توانند آلودگی و زباله‌ها را در حالی که در جیب شما هستند، از قاب ایرپاد شما دور نگه دارند. اولین کیس AirPods در این مقاله دارای پوشش داخلی ضد گرد و غبار است، اما بقیه این قاب ها فاقد این پوشش هستند. اگر این ویژگی مورد نظر شماست، می‌توانید به راحتی با پوشش‌های گرد و غبار پس از فروش از آن استفاده کنید.

اکنون که می دانید به دنبال چه هستید، بیایید وارد آن شویم. در اینجا بهترین کیس های AirPods و AirPods Pro را معرفی می کنیم.

بهترین قاب ایرپاد باریک: قاب سیلیکونی AhaStyle

روکش سیلیکونی AhaStyle
آه سبک

قاب سیلیکونی AhaStyle یک انتخاب واضح برای کسانی است که خواهان یک قاب ایرپاد ارزان و مقرون به صرفه هستند. فقط ۱.۳ میلی متر ضخامت دارد، یک حلقه کلید و گیره کمربند قابل جابجایی دارد، و حتی یک پوشش گرد و غبار برای درگاه شارژ AirPods دارد. و از آنجایی که قاب سیلیکونی AhaStyle در رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شود، شما فقط به سیاه یا سفید خسته کننده محدود نمی‌شوید.

بهترین قاب ایرپاد باریک

بهترین قاب ایرپاد بادوام: قاب پلی کربنات Defence Trek

پرونده دفاعی اورولوژی Trek
x به صورت دوره ای

اگر به دنبال چیز کمی محکم‌تر هستید، قاب ایرپاد پلی‌کربنات Defence Trek بهترین گزینه است. آنها از پلاستیک سخت و چند ضربه گیر آلومینیومی ساخته شده اند، بنابراین AirPods شما باید قادر به تحمل هر نوع سوء استفاده باشد. علاوه بر این، دارای یک گیره سخت است که به راحتی جدا می شود و در رنگ های متنوع و عالی به فروش می رسد.

بهترین قاب ایرپاد بادوام

بهترین کیس کلیپ AirPods: Twelve South AirSnap

ایر اسنپ دوازده جنوبی
دوازده جنوبی

کیف گیره ای AirPods می تواند محافظت جدی را بدون بزرگ کردن جیب شما ارائه دهد. و Twelve South AirSnap بهترین کیس گیره موجود در حال حاضر است. از چرم با کیفیت بالا (یا بوم)، با گیره فلزی محکم و گیره چرخان که در شلوار، کیف یا شما گره نمی‌خورد. کوله پشتی.

بهترین قاب کلیپ AirPods

بهترین قاب باریک AirPods Pro: قاب سیلیکونی Doboli

Doboli Silicone Airpods Pro Case
دوبل

قاب AirPods Pro واقعاً حجیم است، بنابراین یک قاب سیلیکونی نازک مانند Doboli به نظر بی‌معنی است. در چندین رنگ فروخته می شود، حدود یک کیلومتر ضخامت دارد، دارای جاکلیدی و گیره کمربند قابل جابجایی است. و با این قیمت پرونده دوپولیس عملا دزدی است.

بهترین قاب باریک AirPods Pro

بهترین قاب محافظ AirPods Pro: Spigen Tough Armor

قاب زرهی سخت Spigen برای AirPods Pro
اسپیگن

قاب محافظ Spigen Tough Armor Case برای هرکسی که نیاز به محافظ سخت‌افزاری برای AirPods Pro خود دارد، انتخابی مناسب است. از لاستیک ضخیم ساخته شده است که ضربه را جذب می کند و وزن را پخش می کند و دارای یک گیره قابل جدا شدن برای کمربند، کیف یا کوله پشتی است. و از آنجایی که قاب Tough Armor شبیه هیچ قاب معمولی AirPods نیست، برای مسافرانی که می‌خواهند مراقب AirPods Pro گران قیمت خود باشند، گزینه‌ای عالی است.

بهترین قاب بادوام AirPods Pro

بهترین قاب کلیپ AirPods Pro: Twelve South AirSnap Pro

کیس دوازده South AirSnap Pro
دوازده جنوبی

کیس AirSnap Pro از Twelve South بهترین کیف گیره AirPods Pro است. از چرم مرغوب ساخته شده و دارای قفل ایمن است، بنابراین AirPods شما در هر شرایطی به خوبی محافظت می شود. علاوه بر این، جا کلیدی تعبیه شده است و به همراه سگک و بند مچی نیز عرضه می شود. به راحتی می توانید این کیف را به کلید، کمربند یا کیف خود وصل کنید.

بهترین قاب کلیپ AirPods Pro

بهترین کیف مسافرتی: زیپ سیلیکونی کیسه کیف

کیسه زیپی کیسه سیلیکونی
گونی گونی

ردیابی ایرپادها، به خصوص در سفر، دشوار است. ما دوست داریم از کیس زیپ سیلیکونی CaseSack برای سفر استفاده کنیم، زیرا به اندازه کافی جادار است تا AirPods و لوازم جانبی شارژ شما را ایمن و منظم نگه دارد. بعلاوه، به نظر یک کیسه لوازم بهداشتی متوسط ​​است، بنابراین لازم نیست زیاد نگران افرادی باشید که AirPods شما را می دزدند.

بهترین کیف مسافرتی AirPods