بهترین ردیاب بلوتوث ۲۰۲۲


کاشی میت با کلید روی میز
کاشی

به روز رسانی، ۱/۱۳/۲۰۲۲: ما توصیه‌های خود را بررسی کرده‌ایم و مطمئن هستیم که هنوز بهترین ردیاب‌های بلوتوثی هستند که می‌توانید بخرید.

در ردیاب بلوتوث در سال ۲۰۲۲ به دنبال چه چیزی باشید

قبل از اینکه به توصیه های واقعی محصول بپردازیم، ممکن است از خود بپرسید که ردیاب بلوتوث چیست و چرا ممکن است به آن نیاز داشته باشید.

ردیاب بلوتوث دستگاه کوچکی است که می توانید آن را به چیزهایی که نمی خواهید از دست بدهید متصل کنید. آنها از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند شما متصل می شوند و سنسورهای دیگری نیز دارند تا بتوانید مکان مورد را روی نقشه ببینید.

این فقط بخشی از جادو است. هنگامی که یک ردیاب Apple AirTag یا Tile خریداری می کنید، در حال پیوستن به یک شبکه بزرگ با سایر کاربران هستید. وقتی ردیاب خارج از محدوده بلوتوث است، می‌توانید آن را به‌عنوان «فقدان» علامت‌گذاری کنید و از آن کاربران برای کمک به یافتن دستگاه استفاده کنید. همه ردیاب ها این قابلیت را ندارند، بنابراین مهم است که آن را در نظر بگیرید.

به طور خلاصه، شما می توانید ردیاب های بلوتوث را به عنوان “فانوس های هدایت شونده” از فیلم های علمی تخیلی در نظر بگیرید. به سادگی چیزی خود را وصل کنید و می توانید مکان آن را پیگیری کنید. اگر او بیش از حد منحرف شد، امیدواریم برای یافتن او به شبکه سایر کاربران تکیه کنید.

مربوط: بهترین بلندگوهای بلوتوث ۲۰۲۲

بهترین ردیاب بلوتوث: Tile Mate

کاشی میت در پشت بریده شده است
کاشی

موارد مثبت

 • از اندروید، آیفون و آیپد پشتیبانی می کند
 • پایگاه کاربر پس از اپل در رتبه دوم قرار دارد

موارد منفی

 • اشتراک پولی برای همه ویژگی ها
 • شبکه کوچکتر در مقایسه با Apple AirTags

بهترین ردیاب بلوتوث برای اکثر مردم Tile Mate است. (اگر در اکوسیستم اپل سرمایه گذاری می کنید، Apple AirTag را بررسی کنید.) احتمالاً قبلاً نام Tile را شنیده اید، که بخشی از دلیل توصیه ما به این ردیاب است. مدل‌های کاشی زیادی با قیمت‌های مختلف در دسترس هستند، اما Mate جای درستی دارد.

با امتیاز ۴.۵ ستاره پس از بیش از ۲۸۰۰۰ بررسی از مدل ۲۰۲۰ در آمازون، می توان با اطمینان گفت که مردم از Tile Mate راضی هستند. چیزهای زیادی برای دوست داشتن در مورد آن وجود دارد. برای شروع، با دستگاه های iPhone، iPad و Android کار می کند. مهم نیست از چه وسیله ای استفاده می کنید، کاشی های شما با آن کار می کنند.

از نظر فنی، Tile ادعا می کند که Mate برد ۲۰۰ فوت دارد. باید انتظار داشته باشید که در دنیای واقعی کمی کمتر از آن به دست آورید، اما هنوز هم بسیار خوب است. یکی از بزرگترین مزیت های کاشی این است که پس از خارج شدن از آن محدوده چه اتفاقی می افتد.

وقتی ارتباط خود را با Tile Mate خود قطع می کنید، آخرین مکان شناخته شده آن را در برنامه Tile خواهید دید. اگر برای پیدا کردن آن کافی نیست، می‌توانید آن را به‌عنوان «مفقود» علامت‌گذاری کنید و از پایگاه کاربری بزرگ Tile برای کمک به پیدا کردن آن استفاده کنید. این توانایی تنها به دلیل محبوبیت Tile امکان پذیر است که تطابق آن را دشوار می کند.

Tile Mate توسط یک باتری سکه ای CR1632 قابل تعویض توسط کاربر تغذیه می شود. اشتراک ماهیانه ۳ دلاری Tile’s Premium می تواند جایگزین سالانه باتری رایگان به شما بدهد، اما یک بسته ۵ تایی فقط حدود ۶ دلار در آمازون هزینه دارد. ویژگی اصلی اشتراک Premium هشدارهایی است که وقتی کاشی شما از تلفن شما جدا می شود دریافت می کنید.

بهترین ردیاب کلی بلوتوث

کاشی های مات

محبوب ترین محصول Tile یک ردیاب بلوتوث قدرتمند و مقرون به صرفه است که از تمامی گوشی های هوشمند پشتیبانی می کند.

بهترین ردیاب بلوتوث اقتصادی: برچسب کاشی

برچسب کاشی در جا لیوانی
کاشی

موارد مثبت

 • کوچک و آسان برای چسباندن
 • ضدآب
 • کاشی های ارزان تر

موارد منفی

 • برد کوچکتر
 • باتری قابل تعویض توسط کاربر وجود ندارد
 • همان جنبه های منفی کاشی ها

اگر به دنبال چیزی کوچکتر یا ارزان تر هستید، Tile Sticker کاشی را ارائه می دهد. این مدل از جهات مختلفی با Tile Mate متفاوت است.

اول از همه، بسیار کوچک است. این برچسب ۲۷ میلی متر عرض و ۷.۳ میلی متر ضخامت دارد. به آن “برچسب” می گویند زیرا آن را با پشتی چسب به چیزهایی متصل می کنید و به اندازه ای کوچک است که مورد توجه قرار نگیرد.

پوستر به دلیل اندازه آن، محدوده ارتباطی کمتری به اندازه ۱۵۰ فوت دارد. بلندگوی که وقتی می‌خواهید مکان آن را پیدا کنید صدای بوق می‌زند نیز کمی ساکت‌تر است. این استیکر با یک باتری تنها سه سال دوام می آورد، اما قابل تعویض توسط کاربر نیست. یکی از مزایای این محصول ضد آب بودن آن است.

به غیر از این تفاوت ها، شما همان ویژگی های Tile Mate را فقط در بسته بندی کوچکتر دریافت می کنید. قیمت یک برچسب تکی ۳۰ دلار است، در حالی که یک بسته دوتایی ۵۵ دلار است.

بهترین ردیاب بلوتوث ارزان قیمت

برچسب کاشی

Tile Sticker یک گزینه کوچکتر است که همان ویژگی های عالی Mate را دارد و اگر به صورت عمده بخرید حتی ارزان تر است.

بهترین ردیاب بلوتوث برای آیفون: Apple AirTag

شخصی که AirTag را در اختیار دارد
سیب

موارد مثبت

 • شبکه عظیم
 • لوازم جانبی زیادی
 • راهنمایی دقیق

موارد منفی

 • بدون پشتیبانی اندروید
 • گران تر از کاشی

در حالی که Tile Mate از آیفون و آی پد پشتیبانی می کند، دلایل قانع کننده ای برای استفاده از Apple AirTag به جای آن وجود دارد.

بزرگترین دلیل، ویژگی crowdsourcing است که قبلاً به آن اشاره کردیم. قبل از اعلام AirTag، Tile حدود ۸۰ درصد از بازار ردیاب بلوتوث را در اختیار داشت. این بدان معناست که اگر برای کمک به سایر کاربران نیاز دارید، Tile انتخاب واضحی بود.

AirTags اپل با شبکه Find My این شرکت ادغام شده است، بنابراین در حال حاضر میلیون ها آیفون و آی پد در سراسر جهان وجود دارد که می توانند به شما در یافتن وسایل خود کمک کنند. آنها حتی نیازی به داشتن AirTag یا نصب چیزی برای انجام این کار ندارند. این حتی برای کاشی سخت است که با آن رقابت کند.

از نظر فنی، AirTag بسیار شبیه به محصولات Tile عمل می کند. هم اندازه و هم قیمت است و باتری قابل تعویض دارد. اپل در بخش لوازم جانبی چیزهای زیادی ارائه می دهد، به علاوه اگر آیفون جدیدتری دارید، می تواند از فناوری فوق عریض برای یافتن ردیاب با دقت بیشتر با جستجوی دقیق استفاده کند.

به طور کلی، اگر شما یک کاربر اپل هستید و قصد دارید یک کاربر باقی بمانید، دلیلی وجود ندارد که نتوانید AirTag را انتخاب کنید. این کار همان کارهای کاشی را انجام می دهد و با دستگاه های شما یکپارچه تر کار می کند. AirTags 29 دلار یا ۹۹ دلار برای یک مجموعه چهار تایی هزینه دارد.

بهترین ردیاب بلوتوث برای آیفون

بهترین ردیاب بلوتوث جایگزین کاشی: Chipolo ONE

یک عدد چیپولو روی یک کیسه
چیپولو

موارد مثبت

 • از اندروید، آیفون و آیپد پشتیبانی می کند
 • هشدارهای خارج از باند رایگان

موارد منفی

 • شبکه جمع سپاری وجود ندارد

از آنجایی که هم ردیاب‌های Tile و هم Apple AirTag دارای چنین شبکه‌های بزرگی برای یافتن چیزهای گمشده هستند، توصیه چیز دیگری سخت است. با این حال، ممکن است محبوبیت برای شما مهم نباشد، در این صورت Chipolo ONE یک انتخاب محکم است.

Chipolo ONE همان عملکرد Tile Mate را با بدنه گرد و گزینه های رنگی بیشتر ارائه می دهد. این همان برد ۲۰۰ فوتی را تبلیغ می‌کند و از باتری‌های سکه‌ای CR2032 قابل تعویض استفاده می‌کند که می‌توان آن‌ها را ارزان در آمازون پیدا کرد.

مزیت بزرگ Chipolo نسبت به هر ردیاب کاشی، هشدارهای رایگان زمانی است که ردیاب خارج از محدوده است. برای دریافت آن با Tile به یک اشتراک Premium 3 دلاری نیاز دارید. بزرگ عیب آیا ویژگی های جمع سپاری ذکر شده در بالا هستند. نمی‌توانید از سایر کاربران Chipolo برای مکان‌یابی موارد خود کمک بگیرید.

یک Chipolo ONE 25 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. این شرکت همچنین یک ردیاب کوچک به اندازه کارت اعتباری را با قیمت ۳۰ دلار ارائه می دهد.

بهترین ردیاب بلوتوث ممتاز: Tile Pro

Tile Pro روی میز
کاشی

موارد مثبت

 • برد اضافی
 • بلندگو
 • ضد آب

موارد منفی

 • اشتراک پولی برای همه ویژگی ها
 • شبکه کوچکتر در مقایسه با Apple AirTags

همه ردیاب‌هایی که تا کنون ذکر کردیم نسبتاً مقرون به صرفه بوده‌اند، اما اگر مایلید کمی بیشتر هزینه کنید، می‌توانید با Tile Pro به‌روزرسانی‌هایی دریافت کنید.

Tile Pro کمی بزرگتر و ضخیم تر از Mate است، اما ظاهر و طراحی یکسانی دارند. دلیل اصلی که ممکن است بخواهید از Pro استفاده کنید، دامنه اتصال طولانی تر است.

Pro اعلام شد که بردی معادل ۴۰۰ فوت دارد. حتی با در نظر گرفتن استفاده واقعی به احتمال زیاد کمتر از آن است، شما به چیزی بیش از ۲۰۰ فوت نگاه می کنید. Tile همچنین می گوید که حلقه مکان یابی قابل شنیدن از Mate بلندتر است.

غیر از این، اساساً همان ویژگی ها را دارد. باتری قابل تعویض همان باتری Apple AirTag (CR2032) است که ضد آب است. همچنین اگر چیزی غیر از سفید می خواهید در رنگ های مشکی، قرمز و آبی موجود است.

بهترین ردیاب بلوتوث ممتاز

کاشی پرو

Tile Pro با پول کمتر، بلندگوی بالاتر و برد بلوتوث بیشتری را به کاربران ارائه می دهد.