بهترین انتخاب من در سبک آدیداس برای مدرسه!


بهترین انتخاب من در سبک آدیداس برای مدرسه!

1 ژوئیه 2021 –

می دانم منظور شما از عنوان پست چیست … بازگشت به مدرسه!؟ اما کسي ، ما تازه وارد تابستان شديم !!

IMG_7866.jpg

من کاملا می شنوم چون من عاشق شماره یک تابستان اینجا هستمولی، من همچنین یک طراح هستم و دوست دارم برخی از موارد مورد علاقه خود را با شما به اشتراک بگذارم ، بنابراین شما زودتر از مدرسه یک بازی خواهید داشت!

من ممکن است 32 ساله باشم (شنبه!) ، اما اکنون بیشتر از کیسه های ناهار استفاده می کنم تا در دبستان.

IMG_7873.jpg

از آنجا که من یک مربی مسافرتی هستم و در طول روز بسیار می نشینم و از ماشین پیاده می شوم ، تمایل دارم در جاده نوشیدنی و غذا بخورم.

IMG_7851.jpg

من وسواس کیف ناهار عایق آدیداس دارم! این اندازه مناسب برای غذا + نوشیدنی است و وقتی کیسه های یخ را نیز اضافه کنم ، همه چیز را خنک نگه می دارد.

IMG_7875.jpg

می توانید از شوهر من بپرسید ، هر روز روی پیشخوان می نشیند تا فراموش نکنم آن را با خودم ببرم! وقتی این را می نویسم ، او به معنای واقعی کلمه نگاه کرد و تصویری از کیسه ناهار را دید و گفت: “من سالهاست این مورد را دارم” اگر! شما اشتباه نمی کنید!

IMG_7876.jpg

دومین شرط برای رفتن به مدرسه من است دانشجو!

من از زمانی که فوتبالم را در 8 سالگی شروع کردم ، سرسره های آدیداس را تکان می دادم. من همچنین فکر می کنم آنها به هر لباسی شیرینی اضافه می کنند.

IMG_7880.jpg

سومین انتخاب من برای بازگشت به مدرسه این خواهد بود شورت موتور سیکلت!!

اگر اینها در دوران دبیرستان “چیزها” بودند ، هر روز آنها را می پوشیدم. اشتباه نکنید ، مطمئنم شورت موتورسیکلت در همان نزدیکی بود ، اما وقتی دبیرستان بودم آنقدر “داخل” نبودم … که اگر از من بپرسید شرم آور است!

IMG_7865.jpg

آنها بسیار متنوع هستند و می توانند برای هر مخزن ، آستین کوتاه ، آستین بلند یا ژاکت استفاده شوند. در تابستان من هر روز با شورت موتورسیکلت هستم … فصل مورد علاقه من! و همانطور که گفتم ، اگر به مدرسه باز می گشتم ، هر روز آنها را تکان می دادم.

IMG_7849.jpg

امیدوارم با این پست ایده های جدیدی برای adidas برای انتخاب مدرسه دریافت کرده باشید! من دوست دارم هر چیزی را که دوست دارم با شما در میان بگذارم ، به خصوص اینکه هر روز از آن استفاده می کنم و از آن استفاده می کنم.

می خواهید چه نوع کالایی را به مدرسه بازگردانید!؟

باهات صادق باش

xo Kasey

من سفیر آدیداس هستم ، اما مثل همیشه ، هر نظر با من است.

عکسهای Mikayla @ the.photographygirls

پست های بیشتری که ممکن است دوست داشته باشید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید