بررسی صفحه کلید بلوتوث با نور پس زمینه Satechi Slim X3: خیلی بزرگ است


ارزیابی:
۶/۱۰
?

 • ۱ – بستر کاملاً داغ
 • ۲ – آشغال های ولرم را مرتب کنید
 • ۳ – طراحی بسیار ناقص
 • ۴ – برخی از مثبت ها، بسیاری از منفی ها
 • ۵ – منهای قابل قبول
 • ۶ – به اندازه کافی برای خرید برای فروش خوب است
 • ۷ – عالی، اما نه بهترین در کلاس
 • ۸ – زرق و برق دار با کمی حاشیه
 • ۹ ساکت شو و پولم را بگیر
 • ۱۰ – نیروانا طراحی مطلق

قیمت: ۸۹.۹۹ دلار

صفحه کلید بلوتوث با نور پس زمینه Satechi Slim X3
چاز مایر

صفحه‌کلید Satechi Slim X3 با نور پس‌زمینه بسیار نازک است و مخصوص کاربران مک طراحی شده است، مناسب برای نویسندگانی که می‌خواهند صفحه‌کلیدی با اندازه کامل و با مشخصات پایین داشته باشند. اما همانطور که خواهید دید، فرم باریک و عملکرد کامل تعادل سختی است. بیایید نگاهی دقیق تر به Slim X3 بیندازیم.

و چه کاری انجام نمی دهیم؟

 • سایز کامل از طراحی باریک برخوردار است
 • قیمت
 • پایه های چسبنده

صفحه کلید نازک و محکم

Satechi Slim X3 ابعاد بسیار منحصر به فردی دارد. ضخامت آن ۰.۴ اینچ است و وزن آن کمتر از یک پوند است. این صفحه‌کلید تقریباً نگران‌کننده نازک است، اما همچنان به اندازه هر صفحه‌کلید ۱۶.۶۵ اینچی دسکتاپ دیگری جادار است.

علیرغم اینکه صفحه کلید بسیار نازک است، صفحه کلید ضعیف به نظر نمی رسد. برعکس، کلیدها مقدار مناسبی از قدرت را دارند و نزدیک به هم هستند – یک چیدمان غیر معمول برای کیبوردهای مک نیست.

نور پس زمینه استاندارد است. من هرگز از روشنایی آنها شگفت زده نشده ام یا از LED های کم نور ناامید نشده ام، و به نظر نمی رسد که آنها عمر باتری را کاهش دهند. در تمام مدتی که از آن استفاده کردم، چراغ ها روشن بودند و برد هیچ مشکلی برای دستیابی به ۸۰ ساعت عمر باتری تبلیغ شده نداشت.

مطابق با طراحی جمع و جور این سری، Slim X3 دارای یک سوئیچ پاور کوچک است که در لبه باریک کیبورد پنهان شده است که در کنار درگاه USB-C مورد استفاده برای شارژ قرار دارد.

صفحه کلید ساتی چی، پایه های چسبنده و کابل USB-C به C
چاز مایر

در جعبه، صفحه کلید، یک کابل USB-C-to-C و دو پایه چسبناک را دریافت خواهید کرد. ای کاش با یک آجر شارژ اختصاصی همراه بود، اما می‌توانید باتری Slim X3 را از رایانه یا هر شارژر USB-C شارژ کنید. خوشبختانه عمر باتری به اندازه کافی طولانی است که نیازی به نگرانی در این مورد نباشید.

با این حال، پایه های چسبی شاید مهم ترین لوازم جانبی باشند. استفاده از Slim X3 واقعاً ناراحت کننده بود، بنابراین بلافاصله نمونه ها را به امید راه حل استفاده کردم. متأسفانه، ضخامت ۰.۴ اینچی تخته به این معنی است که دستان شما به میز نزدیک می شوند. خیلی راحت نیست

فرم فاکتور فشرده برای صفحه کلید او هست یک ویژگی اصلی، اما من دوست داشتم پایه های تنظیم ارتفاع را ببینم که در خود برد تعبیه شده است. همانطور که هست، اگر پایه های لاستیکی را بردارید، دیگر هرگز چسبنده نمی شوند. او می توانست یک پایه یا ضامن مغناطیسی برای تجربه کاربری بهتر در کل بسازد.

برای لاغر بودن خیلی بزرگه

Slim X3 با قیمت ۸۹.۹۹ دلار، گران ترین صفحه کلید Satechi در زرادخانه این شرکت است. برای من، چیزی که ارزش آن را نسبت به سایر کیبوردهای بی سیم دارد، اندازه و عملکرد آن است. اما صفحه کلید با اندازه کامل بودن به این معنی نیست که Slim X3 از نظر طول خیلی جمع و جور نیست، زیرا دارای یک صفحه اعداد کامل و کلیدهای جهت دار است که فشرده نیستند. عملکرد بلوتوث به خوبی کار می کند، که یک ویژگی رایج در کاتالوگ ساتی است و می توان در این محدوده قیمت انتظار داشت.

اما در اینجا خلاصه می شود: این صفحه کلید گران است. اندازه باریک آن‌ها آن‌ها را قابل حمل‌تر از هر چیز دیگری در کاتالوگ Satechi نمی‌کند و همگی ضخامت مشابهی دارند. با ۲۰ دلار کمتر، می توانید یک Slim X1 بدون کلید بخرید که می تواند با سه دستگاه به طور همزمان جفت شود، و با ۷۹.۹۹ دلار، Slim X2 چندین اینچ باریکتر با یک صفحه شماره داخلی و قابلیت اتصال به چهار دستگاه (همانند اسلیم X3.)

صفحه کلید و پایه لاستیکی
چاز مایر

راستش را بخواهید، نمی‌دانم مخاطب هدف این کیبورد چه کسانی هستند. Satechi اعلام می‌کند که Slim X3 به شما امکان می‌دهد به راحتی در هر کجا یا هر زمان که خلاقیت شما را می‌برد کار کنید، اما اندازه آن چندان قابل حمل نیست. من این را به عنوان یک صفحه کلید ثابت تصور می کنم که در خانه یا محل کار شما می ماند و نمی توانید با آن سفر کنید.

X2 و X1 برای نویسندگان در حال حرکت بهتر هستند

X3 سبک وزن است، اما آنقدر کوچک نیست که در بسیاری از کیف ها جا شود – خیلی بلند است. کیبورد خوبیه؟ بله، هر کاری را که می خواهید یک صفحه کلید مناسب انجام دهد، انجام می دهد. اما Slim X3 در جایی فرود می‌آید که به اندازه کافی راحت نیست که میز آن قیمت را توجیه کند و برای استفاده به عنوان صفحه کلید مسافرتی بسیار بزرگ است.

کیبوردهای کوچکتر ساتیچی هر کاری را که X3 در نظر دارد انجام می دهد، و افزودنی صفحه کلید سایز کامل ویژگی هایی را که سری Slim X را خاص می کند، از دست می دهد. X3 نسبت به کنسول‌های دیگر ساکت‌تر است، اما به نظر من آنقدر مفید نیست که افزایش قیمت را تضمین کند. من از خرید این صفحه کلید تا زمانی که کاهش قیمت را مشاهده نکنید، خودداری می کنم.

اگر به یک صفحه کلید کوچک قابل حمل (Slim X1 و Slim X2) نیاز دارید، یکی از دیگر صفحه کلیدهای Slim Satechi را در نظر بگیرید – پیمایش آن بسیار ساده تر است.

ارزیابی: ۶/۱۰

قیمت: ۸۹.۹۹ دلار

و چه کاری انجام نمی دهیم؟

 • سایز کامل از طراحی باریک برخوردار است
 • قیمت
 • پایه های چسبنده