برای سرمایه گذاری در کانادا چقدر پول لازم است؟ (حداقل سرمایه برای ویزای کانادا)


سرمایه گذاری در کانادا قطعا یکی از بهترین کشورهای سودآور برای شرکت ها است. برای سرمایه گذاری در کانادا چقدر پول لازم است؟ ابتدا باید هدف خود را از سرمایه گذاری در کانادا مشخص کنید. مطمئناً میزان سرمایه مورد نیاز زمانی که به دنبال کسب درآمد در کنار سود هستید بیشتر از زمانی است که فقط به دنبال کسب سود باشید، همچنین با توجه به اینکه راه های زیادی برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد که بالا هستند و هر ایالت دارای راه های مختلفی را برای متقاضیان فراهم کرده است، بنابراین علاوه بر هدف، باید شرایط سرمایه گذار نیز در نظر گرفته شود. بنابراین ابتدا چقدر پول برای سرمایه گذاری در کانادا لازم است؟ باید مسیرهای مختلف سرمایه گذاری و شرایط هر کدام را توضیح دهید و در نهایت می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید که مناسب شرایط شما باشد.

راه های سرمایه گذاری در کانادا

به گزارش سایت موسسه ملک پور، راه های مختلفی برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد. مهم ترین راه های سرمایه گذاری در کانادا کارآفرینی، استارت آپ یا استارت آپ، کسب کسب و کار، خوداشتغالی، ثبت شرکت و برنامه های استانی کانادا می باشد. هر کدام از این روش ها شرایط خاص خود را دارند و اثرات متفاوتی از اقامت دارند. در زیر از سایت ملک پور اطلاعاتی در مورد چند روش سرمایه گذاری در اختیار شما قرار داده ایم.

  • جاده استارتاپی کانادا

برای اینکه متقاضی این کار را انجام دهد، باید به زبان انگلیسی یا فرانسوی تا CLB 5 یا معادل آن مسلط باشید. برای شروع یا نوآوری در کانادا، متقاضی باید ایده ای جدید و نوآورانه داشته باشد که علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی در کانادا، به نفع این کشور نیز باشد. این ایده باید توسط اداره مهاجرت کانادا و تایید سازمان شما برای حمایت از استارتاپ شما باشد. برای سرمایه گذاری در کانادا چقدر پول لازم است؟ می توان گفت در مسیر یک استارتاپ توانمند مالی، تنها شامل هزینه های زندگی در کانادا و هزینه راه اندازی کسب و کار می شود. این مسیر از ابتدا به اقامت دائم کانادا منتهی می شود.

  • ثبت شرکت در کانادا

با توجه به ثبات اقتصادی کانادا و نرخ تورم بسیار پایین، کانادا در سال های اخیر به یکی از مقاصد اصلی سرمایه گذاری و ثبت شرکت تبدیل شده است. برای ثبت شرکت در کانادا، باید یک طرح تجاری ارائه دهید که در آن ایده ای که برای ثبت شرکت دارید و اینکه از چه طریق و از چه راه هایی می خواهید ثبت نام کنید و آن را سودآور کنید، ارائه کنید. هزینه ثبت شرکت با ایده شما مطابقت دارد و البته هزینه ثبت شرکت در شهرهای بزرگ مانند ونکوور و تورنتو بیشتر از سایر شهرها است. از مزایای ثبت شرکت در کانادا می توان به مالیات پایین، سهولت انتقال به وارث در صورت فوت صاحب شرکت و همچنین سود معقول و اقامت کانادا اشاره کرد. انواع کسب‌وکارهایی که می‌توانند در کانادا ثبت شوند عبارتند از: حق رای دادن، فروشگاه‌های لباس، پمپ بنزین، مدارس موسیقی، رستوران‌ها، سوپرمارکت‌ها و غیره. برای ثبت شرکت باید با یکی از دو زبان رسمی کانادا، انگلیسی یا فرانسوی آشنا باشید. دولت کانادا نیز باید متقاعد شود که ثبت شرکت شما برای کشور سودآور خواهد بود. برای سایر شرایط لازم می توانید به این مقاله مراجعه کنید: مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

  • برنامه های استانی کانادا

هر ایالت کانادا روش های مختلفی را با شرایط خاص برای جذب سرمایه گذار ارائه می دهد.

  • برای مثال برای ایالت آلبرتا، متقاضی باید در صنعت کشاورزی مشغول به کار باشد. برای این، یک پس زمینه اداری باید ظاهر شود. در این مورد، متقاضی باید حداقل ۵۰۰۰۰۰ دلار و نه ۳۰۰۰۰۰ دلار داشته باشد.
  • متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا را دارند، باید حداقل ۳ تجربه از ۴ سال گذشته مدیریت داشته باشند. برای سرمایه گذاری در شهرهای کوچک این ایالت مدرک سرمایه ۳۰۰۰۰۰ دلار و سرمایه گذاری ۱۰۰۰۰۰ دلار، برای شهرهای بزرگ ایالت ۶۰۰۰۰۰ دلار و سرمایه گذاری ۲۰۰۰۰۰ دلار الزامی است.
  • متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در منیتوبا را دارند باید تجارت دامداری و کشاورزی خود را ارائه دهند. برای سرمایه گذاری در این مورد، ۳ سال سابقه مدیریت مورد نیاز است. متقاضیان باید ثابت کنند که حداقل ۵۰۰۰۰ دلار کانادا دارند و باید ۲۵۰۰۰۰ دلار کانادا در شهرهای بزرگ و ۱۵۰۰۰۰ دلار کانادا در شهرهای کوچک سرمایه گذاری کنند.
  • برای سرمایه گذاری در نیوبرانزویک، ۳ سال سابقه مدیریت مورد نیاز است. متقاضیان باید حداقل ۵۹ سال سن داشته باشند و ثابت کنند که دارای سرمایه سهام ۵۰۰,۰۰۰ دلار کانادا هستند که باید حداقل ۱۵۰,۰۰۰ دلار کانادا سرمایه گذاری کنند.
  • سرمایه گذاری در نوا اسکوشیا نیز نیازمند ۳ سال سابقه مدیریت است. متقاضیان سرمایه گذاری در این ایالت باید حداقل ۱۵۰۰۰۰ دلار کانادا سرمایه گذاری کنند و ثابت کنند که سرمایه ای معادل ۶۰۰۰۰۰ دلار کانادا دارند.
  • برای اطلاع از شرایط و هزینه های سایر ایالت های کانادا می توانید به این لینک مراجعه کنید که لینک مقاله سرمایه گذاری در کانادا در سایت ملک پور: مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری است.

نتیجه

در نهایت برای سرمایه گذاری در کانادا چقدر پول لازم است؟ ابتدا باید سطح تجربه و صلاحیت خود را مشخص کنید. همچنین باید هدف خود را برای سرمایه گذاری در کانادا مشخص کنید. سپس باید مسیرهای سرمایه گذاری در کانادا را مطالعه کنید و مسیرهایی را که مناسب شرایط شماست مطالعه کنید. اما به طور کلی حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کانادا ۱۵۰۰۰۰ دلار در برنامه های نوا اسکوشیا و پرنس ادوارد است. توجه داشته باشید که مسیر راه اندازی با نوع هزینه کسب و کار شما نیز مرتبط است، بنابراین امکان راه اندازی شرکت با هزینه ای کمتر از این مبلغ نیز وجود دارد.