با WatchTube می‌توانید ویدیوهای YouTube را در Apple Watch تماشا کنید


در حالی که اپل واچ دارای ویژگی های بسیاری برای کمک به کاربران برای استفاده حداکثری از آن است، حتی بدون گوشی در نزدیکی، تماشای ویدیوهای یوتیوب یک امر ضروری بود. خوب، اکنون یک توسعه دهنده یک برنامه مستقل به نام WatchTube ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد ویدیوهای YouTube را مستقیماً از Apple Watch خود تماشا کنید.

ویدیوهای یوتیوب را در اپل واچ تماشا کنید

WatchTube یک برنامه جدید اپل واچ است که می توانید از آن برای سفارشی کردن ویدیوهای Apple Watch خود استفاده کنید. این برنامه با در نظر گرفتن مدل ریز صورتحساب اپل واچ طراحی شده است و روی watchOS 6 به بعد کار می کند. می توانید برنامه را از اپ استور دانلود کنید و از طریق TestFlight به برنامه بتا بپیوندید.

اکنون WatchTube به شما امکان می‌دهد ویدیوها را مرور و تماشا کنید، شرح‌ها را مشاهده کنید، فیدهای اصلی را مرور کنید، سابقه تماشای خود را مرور کنید، اشتراک‌ها را مشاهده کنید و ویدیوها را دوست داشته باشید. توسعه دهنده امیدوار است در آینده یک حالت فقط صدا برای استفاده از برنامه با صفحه نمایش خاموش اضافه کند. یکی از ویژگی هایی که در اینجا می توان به آن اشاره کرد، امکان تولید کدهای QR برای ویدیوها است. به این ترتیب، دوستان شما به راحتی می توانند از هر برنامه اسکنر کد QR برای باز کردن ویدیو از تلفن خود استفاده کنند.

چهار بخش در برنامه وجود دارد که عبارتند از Home، Search، Library و Settings. بخش صفحه اصلی را می توان برای نشان دادن نوع ویدیوهایی که می خواهید تماشا کنید سفارشی کرد.

اکنون، ممکن است از خود بپرسید که آیا واقعاً نیاز به تماشای ویدیو از ساعت خود دارید؟ خب، اکثر مردم به آن نیازی نخواهند داشت، اما داشتن آن در اپل واچ شما خالی از فایده نیست. تنها دو نتیجه ممکن پس از استفاده از این نرم افزار رخ خواهد داد. اول اینکه همه در عرض چند هفته برنامه را فراموش می کنند و دوم اینکه طرفداران زیادی پیدا می کند سیب در WWDC 2023 برای اعلام پشتیبانی از پخش جریانی YouTube در اپل واچ ظاهر می شود. اگر مورد دوم اتفاق بیفتد، WatchTube به برنامه هایی مانند صفحه کلید FlickType می پیوندد.

WatchTube تنها برنامه ای نیست که مرزهای کاری را که اپل واچ شما می تواند انجام دهد را تغییر می دهد. اخیرا اپلیکیشن Wristcam را معرفی کرده ایم که به شما امکان می دهد از طریق اپل واچ خود تماس ویدیویی برقرار کنید. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد WatchTube در نظرات به اشتراک بگذارید.

به این مورد امتیاز دهید