با پیشرفته ترین ردیاب سلامت و تناسب اندام Fitbit مسئولیت را بر عهده بگیرید و ساکنان خود را قدرتمند کنیدبهداشت و درمان شرکت | طراحی شده توسط Fitbit Staff | 21/08/25 | 4 دقیقه برای خواندن

دیدن انعطاف پذیری الهام بخش است. به ویژه در پاسخ به چالش های بی سابقه ۱۸ ماه گذشته. ملاقات‌های مجازی با پزشک، پخش جریانی کلاس‌های تناسب اندام، و کلاس‌های آشپزی زنده به افراد کمک کرد تا زمانی که بازگشت به روال عادی امکان‌پذیر نبود، مراقبت از خود را حفظ کنند. شرایط، روال را دوباره تعریف کرده است، و در این سفر جدید، مردم به جستجوی ابزارها و منابعی برای کمک به آنها در این راه ادامه می دهند. به ساکنین خود آنچه را که برای مراقبت از سلامت و رفاه نیاز دارند، بدهید. و راحت تر از چیزی که فکرش را می کنید.

معرفی پیشرفته ترین ردیاب سلامت و تناسب اندام، Fitbit Charge 5™ + Premium

Fitbit Charge 5™ با طراحی شیک و سبک وزن، به لطف ویژگی‌های هوشمند و راحتی، افراد را قادر می‌سازد تا بیشترین بهره را از فعالیت‌ها و تمرینات خود ببرند.

این توسط Fitbit Premium پشتیبانی می شود و عضویت است۱ در برنامه Fitbit که از داده های کاربر برای ارائه بینش های پیشرفته و توصیه های شخصی و عملی برای کمک به آنها برای دستیابی به اهداف سلامتی و تناسب اندام خود استفاده می کند.

حفظ ضربان قلب سالم

ارائه بینش بیشتر در مورد سلامت کاربران نه تنها به آنها درک درستی از آنچه در بدن آنها می گذرد می دهد، بلکه آنها را قادر می سازد تا مکالمات آگاهانه تری با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی داشته باشند.

با استفاده از فناوری PurePulse ما، اعلان‌های ضربان قلب بالا و پایین، اعلان‌های درون دستگاه و درون برنامه را در صورتی که تشخیص دهیم قلب کاربر بالاتر یا پایین‌تر از آستانه ضربان قلب شخصی‌اش است، ارائه می‌کند.

به زودی: این اولین ردیاب ما با یک برنامه الکتروکاردیوگرام (ECG) در دستگاهی است که می تواند ریتم قلب را برای فیبریلاسیون دهلیزی روی مچ دست ارزیابی کند.۲. کاربران به سادگی انگشت خود را به حلقه فولاد ضد زنگ ساعت می چسبانند در حالی که به مدت ۳۰ ثانیه ثابت می مانند تا اطلاعاتی را دریافت کنند که می توانند دانلود کنند و با پزشک خود به اشتراک بگذارند.

بهترین روزهای عملکرد و ریکاوری خود را بیابید

بعضی روزها، بهترین کاری که یک فرد می تواند برای بدن خود انجام دهد، سازگاری مجدد است. به زودی، امتیاز آمادگی روزانه Fitbit Premium از بینش‌های بدن افراد استفاده می‌کند تا به آنها کمک کند بفهمند چه زمانی برای بهترین عملکرد خود آماده هستند – آیا باید ورزش کنند یا اینکه آیا باید بهبودی را در اولویت قرار دهند.۳. هر روز صبح، آن‌ها یک امتیاز شخصی‌شده بر اساس تغییرپذیری ضربان قلب (HRV)، خستگی خواب و تناسب اندام اخیر (به عبارت ساده‌تر، فعالیت) دریافت می‌کنند – همراه با تفکیک آنچه بر امتیاز آنها تأثیر گذاشته، امتیاز هدف AZM توصیه شده و محتوای ممتاز پیشنهادی. برای کمک به آنها بهترین تصمیم را برای بدن خود بگیرند.

کاربران همچنین به بیش از ۲۰۰ تمرین در هر مکان و در هر زمان از مربیان شخصی معتبر و مارک های محبوب مانند barre3، Daily Burn و Les Mills دسترسی دارند.۴ و باب شکر.

استرس را با تمرکز حواس مدیریت کنید

درک عمیق‌تر استرسی که بدن مدیریت می‌کند می‌تواند به افراد کمک کند استرس را به طور مؤثرتری کاهش دهند. حسگر EDA روی مچ دست و تجربه درون‌برنامه‌ای Charge 5 به کاربران بینش‌هایی درباره واکنش بدنشان به استرس می‌دهد، بنابراین آنها می‌توانند از طریق نکات مدیریت استرس روزانه، بهتر درک کنند که چه چیزی به استرس آنها کمک می‌کند.

کاربران می توانند بیش از ۳۰۰ جلسه تمرکز حواس را تجربه کنند که برای کمک به مدیریت استرس، تمرین تمرکز حواس، بهبود مثبت بودن بدن یا استراحت قبل از خواب طراحی شده است. طیف وسیعی از جلسات از روش های ذهنی دیپاک چوپرا، Aaptiv، Aura، Breethe و Calm در دسترس است.۵ و ده درصد خوشحال تر.

با ویژگی های هوشمند زندگی را راحت تر کنید

Fitbit Charge 5™ فرم و عملکرد را برای بهترین تجربه کاربری ممکن ترکیب می کند.

ویژگی های بصری عبارتند از:

  • صفحه نمایش لمسی رنگی AMOLED 2 برابر روشن تر از Fitbit Charge 4 است
  • عمر باتری تا ۷ روز۶برای اتصال چندین روز و شب بدون شارژ
  • اعلان ها از گوشی هوشمند کاربر و امکان ارسال پاسخ سریع از مچ بند (فقط اندروید)
  • حالت مزاحم نشوید به کاربران این امکان را می دهد که در صورت نیاز به تمرکز، اعلان ها را بی صدا کنند

سفرهای سلامتی و تندرستی خود را با Premium شخصی کنید

Premium تجربه کاربران Fitbit را هنگام جفت شدن با هر دستگاه Fitbit با تجزیه و تحلیل عمیق‌تر داده‌های آن‌ها افزایش می‌دهد تا به آنها کمک کند بیشتر حرکت کنند، استرس خود را درک کنند، بهتر بخوابند و خوب غذا بخورند. مهم نیست که شخصی در کجا در سفر سلامتی خود است یا سطح فعالیتش، Fitbit Premium با آنها مطابقت دارد تا در دستیابی به اهدافش از او حمایت کند.۱.

آیا می خواهید در مورد ویژگی ها و عملکردهای دستگاه Fitbit خود و اینکه چگونه آنها می توانند به ساکنین شما کمک کنند بیشتر بدانید؟ در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  1. فقط کاربران Premium جدید و بازگشته. برای پیوستن به برنامه Fitbit با حمایت مالی نیاز دارد. بدون نیاز به پرداخت فعال سازی باید ظرف ۶۰ روز پس از راه اندازی دستگاه انجام شود. محتوا و ویژگی های ممتاز در معرض تغییر هستند. فقط آمریکا و کانادا
  2. برنامه Fitbit ECG فقط در برخی کشورها در دسترس است و برای افراد زیر ۲۲ سال در نظر گرفته نشده است. برای جزئیات بیشتر به fitbit.com/ecg مراجعه کنید.
  3. تقریبا. آماده سازی روزانه به عضویت Fitbit Premium نیاز دارد. توصیه های محتوای ممتاز در همه مناطق در دسترس نیست و ممکن است فقط به زبان انگلیسی باشد.
  4. محتوا ممکن است فقط به زبان انگلیسی در دسترس باشد.
  5. حداکثر ۳۰ کلیپ از محتوای آرام فقط به زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی و اسپانیایی در دسترس است.
  6. با استفاده و سایر عوامل متفاوت است

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر