با رژیم جنرال موتورز در 7 روز باربی شوید


وقتی نام جنرال موتورز را می شنوید ، ممکن است به یاد کارخانه خودروسازی یا حتی یک دستگاه مکانیکی بیفتید. اما باید بگوییم که این نام یکی از معروف ترین رژیم های کاهش وزن در جهان است که با آن تنها در 7 روز 7 کیلو وزن کم می کنید. اگر به خود می گویید که این مقدار زیاد کاهش وزن می تواند در این مدت کوتاه به شما صدمه بزند ، پس در اشتباه هستید و کاملاً درست می گویید. در حقیقت ، اکثر افرادی که رژیم دارند یا باید در مدت زمان کوتاهی وزن خود را کاهش دهند یا از اضافه وزن و رژیم غذایی طولانی مدت خسته شوند. این مقاله و رژیم غذایی برای این است که تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد رژیم اصلی جنرال موتورز را بدانید. پس به ما بپیوندید.

رژیم لاغری جنرال موتورز و تاثیر آن بر بدن

رژیم جنرال موتورز یکی از سریع ترین و شناخته شده ترین رژیم های کاهش وزن در جهان است که تنها در یک هفته نزدیک به 7 کیلوگرم وزن کم کرد. هدف این رژیم این است که با اختصاص 7 روز به غذای بیشتر و در نتیجه کاهش وزن ، میزان کالری دریافتی بدن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
علاوه بر کاهش وزن ، رژیم غذایی اصلی GM سموم را در طول رژیم کاهش می دهد ، گوارش را بهبود می بخشد و در نهایت چربی سوزی را افزایش می دهد. بسیاری از کارشناسان تغذیه می گویند رژیم لاغری جنرال موتورز تنها باعث کاهش موقت وزن و آسیب به سلامتی می شود. منشا این رژیم هنوز ناشناخته است و با تحقیقات پزشکی تأیید نشده است. تصور کنید در این 7 روز چقدر باید گرسنه بمانید تا 7 کیلو وزن کم کنید. با این حال ، پیروی از این رژیم غذایی توسط متخصصان توصیه نمی شود.

دستورالعمل های این رژیم به گونه ای است که می توانید هر روز به گروه خاصی از غذاها اجازه دهید. آنها همچنین کالری کمی دارند و به راحتی هضم می شوند. شما باید 8-12 لیوان آب در روز بنوشید و در 3 روز اول ورزش شدید انجام ندهید.

رژیم GM

دستور العمل رژیم اصلی GM

اگر در اینترنت عبارت “رژیم غذایی اصلاح شده ژنتیکی” را جستجو کنید ، با تعدادی از صفحات روبرو می شوید که هر کدام دستورالعمل خاصی برای این رژیم ارائه می دهند. اما حقیقت این است که جنرال موتورز یک رژیم کلی دارد که بر اساس آن گروه غذایی روزانه بنویسد. اما نگران نباشید ، ما به بررسی سیستم اصلی جنرال موتورز ادامه می دهیم. آنچه در رژیم غذایی اصلی GM مهم است این است که ، به جز در موارد کمی ، مقدار مشخصی از غذا را ذکر نمی کند.

روز اول: فقط میوه بخورید

تصور اینکه مجبور باشید همه میوه ها را یکبار بخورید سخت است. اما برای کاهش 7 کیلوگرم ، لازم است. یکی از میوه های بسیار مورد اشاره در این رژیم ، هندوانه است. البته به خاطر داشته باشید که استفاده از موز نیز یک بار است.

روز دوم: فقط سبزیجات بخورید

می توانید در طول روز سبزیجات خام یا بخارپز بخورید. اگر قصد دارید سیب زمینی بخورید ، صبحانه بخورید.

روز سوم: میوه و سبزیجات بخورید

در این روز فقط میوه و سبزیجات باید مصرف شود. به یاد داشته باشید که موز و سیب زمینی در این روز ممنوع است.

روز چهارم: فقط موز و شیر بخورید

در روز چهارم ، می توانید 6 موز بزرگ یا 8 عدد موز متوسط ​​بخورید. مصرف شیر در این روز 3 لیوان شیر کم چرب است.

روز پنجم: گوشت ، مرغ یا ماهی بخورید

در این روز می توانید از 568 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی استفاده کنید. علاوه بر این ظروف ، باید 6 گوجه فرنگی نیز بخورید. برای گیاه خواران ، برنج قهوه ای یا پنیر محلی توصیه می شود. علاوه بر این ، مصرف آب باید افزایش یابد تا اسید اوریک اضافی از بدن خارج شود.

روز ششم: گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات بخورید

روز ششم را با 284 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات (بدون سیب زمینی) شروع کنید. همچنین ، مانند روز گذشته ، به دلیل خروج سموم از بدن ، میزان مصرف آب خود را افزایش دهید. برای گیاه خواران ، جایگزینی برای برنج قهوه ای و پنیر محلی وجود دارد.

روز هفتم: برنج قهوه ای ، میوه ، آب میوه و سبزیجات بخورید

در روز آخر فقط می توانید از برنج قهوه ای ، میوه ها ، آب میوه ها و سبزیجات استفاده کنید.

رژیم GM

مزایا و معایب رژیم 7 روزه جنرال موتورز

رژیم های معروف مانند جنرال موتورز به دلیل نتایج سریعی که در این بخش مورد بحث قرار می دهیم ، مزایا و معایبی دارند. یکی از مزایای این رژیم این است که افراد را به خوردن میوه و سبزیجات ترغیب می کند. علاوه بر این ، مطالعه ای روی بیش از 133000 شرکت کننده نشان داد کسانی که میوه و سبزیجات غیر نشاسته ای می خورند ، می توانند وزن خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنند. علاوه بر این ، الکل و نوشیدنی های شیرین از برنامه روزانه حذف شد.

از سوی دیگر ، همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، هیچ تحقیق پزشکی برای حمایت از این رژیم وجود ندارد و کاهش وزن به دلیل آن موقتی است ، که به خودی خود یک ضرر محسوب می شود. مهم ترین؛ در رژیم غذایی جنرال موتورز خبری از مواد مغذی و غذاهای مفید وجود ندارد که باعث می شود فرد به مدت 7 روز گرسنگی بکشد و از مشکلات خسته کننده رنج ببرد.

نمونه ای از رژیم غذایی سریع جنرال موتورز

از آنجا که در مورد کمیت و کمیت غذاها در رژیم غذایی اصلی سالی وجود ندارد ، برخی منابع و طرفداران این رژیم سختگیرانه مثال زدند. موارد زیر یکی از نمونه های رایج این سیستم است.

خوراک مختصر

شام خوراک مختصر ناهار خوراک مختصر صبحانه

روز

یک کاسه خربزه

یک پرتغال یک کاسه هندوانه یک سیب آشکار شدن یک کاسه انواع توت ها اولین

یک سوم خیار را خرد کنید

پنج مارچوبه بخارپز و یک کاسه آروگولا یک کاسه گوجه گیلاسی کلم بروکلی آب پز یا بخارپز یک کاسه هویج یک کاسه سیب زمینی پخته

دومین

یک کاسه انواع توت ها

یک کاسه کلم پیچ با توت فرنگی و آووکادو یک پرتغال یک کاسه اسفناج ، خیار و گوجه فرنگی یک کاسه گوجه گیلاسی یک سیب

سوم

ندارد

دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر ندارد دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر ندارد دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر

چهارم

ندارد

284 گرم تیلاپیا برای دو گوجه فرنگی ندارد 284 گرم استیک با گوجه فرنگی ندارد سه عدد گوجه فرنگی

پنجم

ندارد

284 گرم ماهی قزل آلا با کلم پیچ و جوانه بروکسل ندارد 284 گرم سینه مرغ کبابی با مارچوبه و گوجه فرنگی گیلاسی ندارد دومین آووکادو

ششم

ندارد یک کاسه برنج قهوه ای با مخلوط سبزیجات ندارد یک کاسه برنج قهوه ای با کلم بروکلی و 237 میلی لیتر آب میوه ندارد یک کاسه برنج قهوه ای با یک تکه هندوانه

هفتم

دیدگاهتان را بنویسید