با جابه‌جایی به Google Fi 250 دلار در Pixel 5a صرفه‌جویی کنید – به Geek مراجعه کنید


تصویری از افرادی که در اطراف Pixel 5a پرواز می کنند
گوگل

پس از کاهش قیمت در برنامه های نامحدود خود، Google Fi به مشتریان جدید گوشی هوشمند Pixel 5a تنها با قیمت ۱۹۹ دلار ارائه می دهد. این یک قیمت عالی برای Pixel 5a است که معمولاً ۴۵۰ دلار قیمت دارد و در بررسی عمیق ما امتیاز ۹/۱۰ را کسب کرده است.

طرح های تلفن Google Fi به طور شگفت انگیزی مقرون به صرفه هستند. طرح “انعطاف پذیر” از ۲۰ دلار در ماه برای یک خط شروع می شود، در حالی که طرح “Simply Unlimited” برای یک کاربر ۵۰ دلار است. این طرح‌ها زمانی ارزان‌تر می‌شوند که یک صورت‌حساب را با خانواده یا دوستان خود به اشتراک می‌گذارید – برای مثال، طرح “Simply Unlimited” فقط ۲۰ دلار در هر خط است که چهار نفر یا بیشتر در طرح شما وجود دارد.

اگر به دنبال طرح تلفن ارزان‌تری هستید، اکنون زمان آن است که به Google Fi بپیوندید. علاوه بر قیمت‌های مناسب، می‌توانید Pixel 5a را تنها با ۱۹۹ دلار تهیه کنید. هک، اگر با یک دستگاه واجد شرایط معامله کنید، ممکن است تلفن را به صورت رایگان دریافت کنید.

به خاطر داشته باشید که پیشنهاد Pixel 5a برای مشتریان فعلی Google Fi در دسترس نیست. برای استفاده از این معامله باید از شرکت مخابراتی دیگری جابجا شوید.

برای ثبت نام در Google Fi، به سادگی از وب سایت شرکت بازدید کرده و طرح خود را تنظیم کنید. Google به شما اجازه می‌دهد شماره تلفن قدیمی‌تان را به سرویس آن‌ها منتقل کنید، و اگر بخواهید از قرارداد Pixel 5a صرفنظر کنید و تلفن قدیمی خود را بیاورید، Google 100 دلار اعتبار صورت‌حساب به شما می‌دهد.