با «امتیاز آمادگی روزانه» جدید، بازیابی را اولویت بندی کنید و نتایج را به حداکثر برسانید.سلامت شرکت، مراقبت های بهداشتی و فناوری | نوشته بانی ماری باتیستا | ۰۹/۱۱/۲۱ | ۵ دقیقه برای خواندن

در نظر بگیرید که اگر مردم بدانند چه زمانی آماده اند تا از نظر بدنی در بهترین حالت خود باشند، چه کاری انجام می دهند. امتیاز جدید آماده به کار روزانه Fitbit Premium دقیقاً برای کمک به آن ایجاد شده است!

با راهنمایی افراد برای درک بهتر اینکه چه چیزی برای بدنشان بهترین است – زمانی که برای فعالیت شدید آماده هستند، یا زمانی که باید بهبودی را در اولویت قرار دهند – نتیجه روزانه آمادگی به عنوان قطب نما برای سفر بهزیستی آنها عمل می کند.

این امتیاز جدید و انحصاری اکنون برای اعضای Premium در دسترس است و ساکنان می توانند از راهنمایی های خواب پیشرفته، ابزارها و نمره خواب عمیق استفاده کنند تا به آنها کمک کند تا به سمت اهداف کلی سلامت و رفاه پیش بروند. آنها همچنین از دسترسی به بیش از ۲۰۰ تمرین و سایر محتوای ممتاز برای کمک به هماهنگی بیشتر با بدن خود لذت خواهند برد.

نتیجه آماده به کار روزانه چگونه کار می کند؟

هر روز صبح، کاربران بر اساس فعالیت، کیفیت خواب و تغییرات ضربان قلب (HRV) امتیازی در برنامه Fitbit دریافت می کنند. نمره بالا نشان می دهد که آنها برای یک روز فعال آماده هستند، در حالی که نمره پایین نشان می دهد که بهبودی باید در اولویت قرار گیرد.

بسته به نتایج آنها، آنها همچنین اهداف شخصی شده برای روز و همچنین تمرینات یا جلسات ریکاوری توصیه شده را بسته به آنچه که نیاز دارند، دریافت خواهند کرد. با گذشت زمان، نتایج و اهداف روزانه آنها با آنها سازگار می شود.

نتیجه به مدل علمی به نام بستگی دارد خستگی و تناسب اندام منطق این است که ورزش به شما کمک می کند تا تناسب اندام داشته باشید، اما باعث خستگی کوتاه مدت می شود. این بدان معناست که صرف مدتی برای بهبودی می تواند به نتایج بهتری نسبت به تلاش مداوم منجر شود. برنامه Fitbit فعالیت را تجزیه و تحلیل می کند، اما عوامل خواب و تغییرات ضربان قلب را نیز تجزیه و تحلیل می کند تا مطمئن شود که هر گونه استرس روی بدن – چه ورزش شدید، کمبود خواب یا استرس – بر نتیجه تأثیر می گذارد.

نتیجه آماده سازی روزانه چه می شود؟

فعالیت (تناسب اندام – خستگی)

در طول فعالیت، ضربان قلب بالا باعث خستگی می شود. Fitbit با استفاده از PurePulse، اولین فناوری ضربان قلب مداوم و خودکار مبتنی بر مچ، ضربان قلب شما را در تمام ساعات شبانه روز ردیابی می کند. هر نوع تلاشی مهم است – از دویدن ۵ کیلومتر تا دویدن پشت سر کودکان.

خوابیدن

خواب تأثیر تجمعی بر بدن دارد، به این معنی که کمبود خواب چند شب پیش می تواند باعث خستگی امروز شود. به همین دلیل است که خواب چند شب گذشته را در نظر گرفته ایم، نه فقط دیروز.

HRV

تغییرپذیری ضربان قلب (HRV)، که در طول خواب عمیق محاسبه می‌شود، یک معیار عالی برای بهبودی است. ضربان قلب بالاتر بهتر است: این بدان معناست که بدن می تواند به راحتی از حالت استراحت به فعالیت و بازگشت برگردد. گاهی اوقات استرس، استرس یا رژیم غذایی می تواند ضربان قلب شما را کاهش دهد و بر تمایل شما به ورزش تأثیر بگذارد.

نتیجه آمادگی روزانه چه چیزی می تواند به شما و مردمتان بدهد؟

سلامتی می تواند کار سختی باشد. با زندگی پر مشغله‌ای که امروز داریم، ماندن در مسیر دشوار است و همه ما می‌توانیم از کمک کوچکی در این مسیر استفاده کنیم. ارائه یک تجربه Fitbit (دستگاه های Fitbit با عضویت Fitbit Premium) به عنوان یک همراه در این سفر، سرمایه گذاری در رفاه بلندمدت ساکنان شما است.

هرچه بیشتر درباره خودمان بدانیم، انتخاب های سالم در زندگی روزمره آسان تر می شود. شما قبلاً Fitbit را برای ارائه معیارهای بینش‌گر و شخصی‌شده سلامت می‌شناسید. و اکنون، با افزودن امتیاز جدید آماده به کار روزانه، Fitbit به تکامل و گسترش آنچه می توانید به افراد خود ارائه دهید، ادامه می دهد. آنها را قادر می سازد تا با خودشان هماهنگی بیشتری داشته باشند و بدانند چه زمانی آماده هستند تا در بهترین حالت فیزیکی خود قرار بگیرند.

و فقط تصور کنید که با آن چه چیزی می توانند به دست آورند.

* آمادگی روزانه مستلزم عضویت Fitbit Premium است. توصیه های محتوای ممتاز در همه مناطق در دسترس نیست و ممکن است فقط به زبان انگلیسی باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر