باگ جدید Spotify که کاربران اندروید را دیوانه می کند – Geek


Spotify روی گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی S9 کار می کند.
چوبو – شاهکار / Shutterstock.com

باگ جدید Spotify دسترسی به کنترل های رسانه ای برنامه را غیرممکن می کند. این باگ که فقط کاربران اندروید را تحت تاثیر قرار می دهد، نوار Spotify Now Playing، پنل کنترل اعلان ها و ویجت صفحه اصلی را ناپدید می کند. همچنین از توقف خودکار Spotify در هنگام پخش صدا از طریق برنامه های دیگر جلوگیری می کند.

اندروید پس از به روز رسانی به Spotify نسخه ۸.۷.۲۰.۱۲۶۱ که در ۷ آوریل راه اندازی شد، با این خطا مواجه شد. Spotify این مشکل را پذیرفته و ادعا کرده است که این مشکل عمدتاً روی تلفن‌های سامسونگ تأثیر می‌گذارد، اگرچه من شکایات زیادی از سایر کاربران اندرویدی از جمله کسانی که از دستگاه‌های Google Pixel استفاده می‌کنند دیده‌ام.

در حالی که ما نمی دانیم چرا این باگ وجود دارد و ممکن است مربوط به نوار بازطراحی شده Now Playing در Spotify نسخه ۸.۷.۲۰.۱۲۶۱ باشد. این نوار اکنون دارای طراحی شیشه‌ای با لبه‌های گرد است – حداقل، زمانی که ظاهر می‌شود اینگونه به نظر می‌رسد.

اگر با این خطا مواجه شدید، پیشنهاد می کنم اسپاتیفای را مجدداً راه اندازی کنید تا اکنون نوار پخش بازگردد. این یک تعمیر موقت است، اما تنها چیزی است که برای من (و بسیاری از کاربران در توییتر، ردیت، و انجمن پشتیبانی Spotify) کار کرده است. متأسفانه، Spotify به سایت‌هایی مانند APK Mirror اجازه نمی‌دهد نسخه‌های قدیمی برنامه خود را به اشتراک بگذارند، بنابراین تنزل دادن به نسخه قدیمی‌تر Spotify دشوار و خطرناک است.

بهترین گزینه این است که منتظر بروزرسانی Spotify دیگر باشید. این شرکت از این خطا آگاه است و در حال کار بر روی راه حلی است. ما فقط امیدواریم که Spotify ظرف چند روز آینده راه حلی برای آن ارائه دهد.

منبع: Spotify