باور کنید یا نه، اینجا GTA 5 در Game Boy – Geek Review است


بازی پسر مدرسه ای قدیمی
پاشیدن

ما شاهد استفاده‌ی Nintendo Game Boy در طول سال‌ها بوده‌ایم، از تماشای فیلم و سرقت ماشین گرفته تا بازی کلاسیک Grand Theft Auto 5. بله، GTA 5 قابل حمل می‌شود، اما کاملاً آن چیزی نیست که شما فکر می‌کنید و مطمئناً هم نیست. ۱۰۸۰p یا ۴K.

اصلا این چطور ممکن است؟ خوب، از نظر فنی اینطور نیست. دلیلش این است که Game Boy قدیمی هیچ کجا قدرت کافی برای انجام بازی های مدرن را ندارد. با این حال، نام او یک فیزیکدان است سباستین استکس من موفق شدم کارتریج های Game Boy سازگار با Wi-Fi را بسازم و نوستالژی و جادو اینگونه اتفاق می افتد.

به لطف کارتریج های Game Boy با Wi-Fi داخلی، می تواند GTA 5 را از PS4 شما به کنسول بازی دستی قدیمی شما استریم کند. می‌توانید خودتان آن را در ویدیوی زیر ببینید و در مورد نحوه انجام آن در سایت آن‌ها بخوانید، اما به خاطر داشته باشید که با اینکه مرتب است، مطمئناً تجربه آن چیز خوبی نیست.

با ترکیب صفحه نمایش با وضوح پایین (بدون نور پس زمینه) و کمبود کلیدهای فیزیکی، چندان جالب به نظر نمی رسد. پس دوباره، چه انتظاری از Game Boy 1989 داشتیم؟ شایان ذکر است که Staacks از دکمه‌های Game Boy برای ورودی استفاده می‌کند، که دوباره گزینه‌های شما را هنگام حرکت در خیابان‌ها، جک ماشین‌ها یا فرار از پلیس محدود می‌کند. همچنین بازی ها را امتحان کنید سینوس آنالوگکه بهترین کار را می کند.

وقتی آن را به پایان می رسانید، تمام اتفاقی که در اینجا می افتد یک کپی از بازی ابری است. به جای اینکه Stadia یا GeForce NVIDIA اکنون بازی را برای شما ارسال کند، PS4 در حال پخش Grand Theft Auto V برای Game Boy است. با این حال، تاثیرگذار است و ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم او در ادامه چه خواهد کرد.

اگر این امکان وجود داشته باشد، قطعاً GTA 6 را زودتر دریافت خواهیم کرد.

از طریق TechRadarرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر