بالاترین رتبه در بین ۱۶ شرکت خودروسازی به مدیران خودرو تعلق گرفت


خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو در بالاترین سطوح کشور؛

بر اساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، “مدیریم خودرو” در سال ۱۴۰۰ در بین ۱۶ شرکت خودروسازی کشور در زمینه خدمات پس از فروش خودروسازی کشور در رتبه های برتر قرار گرفت.

به گزارش پارچین خودرو، سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) به عنوان یک نهاد بازرسی مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسئولیت عمده ارزیابی کیفی خودروسازان کشور را از جنبه های مختلف بر عهده دارد.

یکی از قسمت های مورد بررسی این سازمان مربوط به ارزیابی شرکت های خدمات پس از فروش و انطباق آنها با آیین نامه حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو و دستورالعمل شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش صنعت خودرو می باشد. . در فرآیند ارزیابی خدمات پس از فروش خودروسازان، شاخص های مختلفی از جمله وضعیت سیستم خدمات پس از فروش، وضعیت نمایندگی های مجاز، رضایت مشتریان، کارایی نمایندگی ها (تعمیر خودرو در حالت عادی) بررسی می شود. زمان) و رضایت نمایندگی های مجاز شرکت تامین خودرو.

مدیران خودرو خدمات پس از فروش

شرکت Car Managers به ​​عنوان بزرگ‌ترین و فعال‌ترین خودروساز بخش خصوصی کشور، به‌عنوان بزرگ‌ترین و خصوصی‌ترین خودروساز کشور، اخیراً با رونمایی از برند لوکس خود، فینیکس، توانسته است بیش از هر زمان دیگری توجه بازار را به محصولات خود جلب کند. شرکت افتر مارکت مدیران موسوم به MVS نیز پس از سال ها تلاش نمایندگی های این گروه روند صعودی خود را طی کرده و توانسته در نتایج ارزیابی به رتبه سوم دست یابد. به گزارش ISQI، خدمات پس از فروش مدیران خودرو (MVS) که در سال های اخیر اقدامات گسترده ای را برای ارائه خدمات بهتر انجام داده است، سال گذشته با رعایت مقررات و استانداردهای مربوطه موفق به کسب این جایگاه شد.

خدمات پس از فروش برای مدیران خودرو

شرکت مادیریم خودرو با توجه به امتیازات کسب شده در شاخص های مختلف در بخش ارزیابی «سامانه خدمات پس از فروش» با امتیاز ۸۵ در بین سایر شرکت ها مقام دوم را به خود اختصاص داد.

همچنین در شاخص وضعیت نهادهای مجاز ۸۷ امتیاز و در رضایت مشتری ۷۶ امتیاز کسب کرده است.

البته موفقیت مدیران خودرو در زمینه کیفیت و استاندارد تنها به شبکه خدمات محدود نمی شود، بلکه موارد دیگری را نیز در بررسی های انجام شده در سال ۱۴۰۰ شامل می شود.کسب رتبه اول در ارزیابی سیستم فروش شرکت های خودروسازی برای دومین سال متوالی و چهارمین بار در پنج سال گذشته عنوان دیگری است که مدیران خودرو به آن دست یافته اند. همچنین طبق نتایج اعلام شده توسط ISQI، این شرکت رتبه اول را از نظر رضایت مشتریان برای بخش فروش کسب کرد.

شایان ذکر است در ارزیابی مذکور، شبکه نمایندگان مدیران خودرو موفق به کسب بهترین شبکه تامین کنندگان خودرو شد. عنوان با کیفیت ترین خودرو تولید شرکت های ایرانی نیز به تیگو ۷ IE برند ام وی ام مادره خودرو اختصاص یافت.

تداوم موفقیت مدیران خودرو در سال های اخیر نشان دهنده عزم این شرکت برای ارتقای جایگاه خود در بازار خودرو کشور و پیشرو بودن در این صنعت است. البته این تنها با کسب حداکثر رضایت مشتری در دراز مدت به دست می آید. در این راستا، MVS با تکیه بر عملکرد شرکت و میزان رضایت مشتریان بیش از هفتاد درصد خدمات، هدف خود را ارزیابی آتی ISQI بهبود وضعیت اخیر قرار داده است که امید است این امر با تلاش همه جانبه عوامل شرکت