باشگاه ریسینگ قطر با مرکز اتومبیلرانی ایران همکاری می کند


رئیس مرکز بین المللی اتومبیلرانی و جهانگردی قطر در گفتگوی تصویری با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل مرکز اتومبیلرانی و جهانگردی ایران از تمایل خود برای همراهی قطر برای حضور پررنگ ایران در دوحه خبر داد. نمایشگاه جام جهانی ۲۰۲۲.

به گزارش پرشین خودرو، محمدحسین صوفی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل مرکز جهانگردی و اتومبیلرانی شب گذشته چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ با حمد بن ناصر الفهد النعیمی رئیس هیئت مدیره این مرکز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار کرد. مرکز بین المللی خودرو و گردشگری در قطر.

در این گفتگو موضوع ظرفیت بالقوه گردشگران جام جهانی برای حضور در غرفه جمهوری اسلامی قطر که شامل نمایشگاه صنایع دستی، موسیقی صلح، جشن های مذهبی اقوام، هفته فرهنگی و … خواهد بود، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سوفی معرفی صنایع دستی و هنرهای سنتی ایران با نمایش روند تولید صنایع دستی توسط هنرمندان را از مهمترین رویکردهای ایران در نمایشگاه دوحه برشمرد و افزود: ارائه و عرضه محصولات صنعتگران در این منطقه و نمایش پوشاک مردم ایران به شکل پوشاک غرفه داران و ارائه آثار ثبت جهانی ایران در فهرست یونسکو، اجرای موسیقی و آیین های نمایشی، عرضه سوغات و غذاهای محلی و محلی از دیگر برنامه های پیش بینی شده در پاویون ایران است.

در پایان این گفتگو، حمد بن ناصر الفهد النعیمی، رئیس مرکز بین المللی اتومبیلرانی و گردشگری قطر، از تمایل وی برای همراهی با ایران و همکاری با آن برای تثبیت حضور ایران در دوحه پرسید. حسین صوفی، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مرکز مسابقات اتومبیل رانی و گردشگری، از مرکز قطر بازدید می کند و همکاری بین آنها را توسعه و افزایش می دهد. در رویداد قطر ۲۰۲۲ و همکاری های آینده دعوت شد.