بازدید مدیرعامل ایساکو از جاده تهران-قم و نمایندگی ها


مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) همزمان با موج دوم پروازهای نوروزی از مسیر مواصلاتی تهران به قم و نمایندگی های قم بازدید کرد.

به گزارش فارسی خودرو، بابک سیلاجیه علاوه بر بازدید از تعدادی از عوامل مجاز، در مسیر خروجی تهران به قم حضور یافت و خدمات همکاران امداد خودرویی در ایران را مورد بررسی قرار داد.

وی در بازدید از نمایندگی های نگهبانی قم گفت: بیشتر مشتریانی که در ایام تعطیل به تعمیرگاه ها مراجعه می کنند مسافر هستند بنابراین باید در اسرع وقت بهترین خدمات را دریافت کنند و تمام تلاش ما این است که خاطره ای خوش داشته باشیم. خدمات پس از فروش در ایران خودرو در کنسدراسیون “.

علاوه بر نظارت میدانی مدیران ستادی، مدیران دفاتر منطقه ای مختلف ایساکو در سراسر کشور نیز بازدید، نظارت، اقدامات لازم و هماهنگی برای ارائه پشتیبانی برای تسریع در خدمات رسانی به مشتریان را انجام می دهند.

ایساکو با همکاری ایران امداد خودرو با حضور ۳۲۷ نمایندگی وظیفه و اکیپ های امدادی ثابت و سیار، طرح سرویس نوروزی آز را از ۷ اسفند آغاز و تا ۵ فروردین در سراسر کشور اجرا می کند.
شهروندان در صورت نیاز به خدمات خودرو می توانند با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته و یا از طریق اپلیکیشن ایساکو از این خدمات استفاده کنند.